Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

BMW , 4
Audi , 4
Opel , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 авг. 08:12 Претпријатие ,

GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008 GODINA

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 јул. 20:42 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 united

5 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 02:54 ,

Golf 1.9 tdi full oprema

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 14:02 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 2005

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 11:38 ,

VW Golf 5 1.4tsi 92kw najnov uvoz Ch

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 15:37 ,

VW Golf 6 1.6 TDI 2009 euro 5

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 12:41 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:00 ,

VW Golf 5 1.9 Tdi 2008

4 200 МКД

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 11:08 ,

VW Golf highline 1.6 TDi 105ks 2015

11 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
27 окт. 21:10 ,

VW Golf 5 2.0 2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 окт. 10:07 ,

Se prodava VW Passat 2.0 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 14:33 ,

Peugeot 206 SW , 1.4 HDI , registrirano do 08.22

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 септ. 01:51 ,

Golf 5 1.9 Tdi

4 500 МКД

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 11:58 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 21:59 ,

Golf VII 2015

10 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:37 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 16:21 ,

Golf 5 GTI 200PS

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 14:24 ,

Golf 5 1.9 2008

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 18:27 ,

Golf 5 plus 19 tdi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 10:48 ,

Golf

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
09 јан. 13:59 ,

Mercedes c220 w203

4 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 05:48 ,

Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 06:39 ,

Golf 5

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 15:50 ,

Golf 5 2.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 10:59 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150 ks -15

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 21:44 ,

Se prodava Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 20:42 ,

VW GOLF 5 1.9TD

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:36 ,

Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 12:15 ,

VW Golf 6 2.0 -09 193.000km registriran so zelen karton

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 17:12 ,

FIAT GRANDE PUNTO -08 PLIN 88000km NEUVEZ ITNO ZAM

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
05 ноем. 20:25 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 14:29 ,

VW Golf Plus 5 2.0 TDI -07 6 brzini

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
09 окт. 21:22 ,

GOLF1.9 2008 UNITED >GERMANIJA<PRODADENOOO...

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 11:51 ,

VW Golf 5 -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
23 септ. 22:44 Претпријатие ,

Golf 5 1.9 TDI 77kw 2005/6

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:49 ,

Golf 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 23:15 ,

Golf 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 00:02 ,

Golf 5 1.6 ( 2005 )

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 20:21 ,

Golf 5

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 13:26 ,

Golf 5 tdi

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 22:43 ,

***GOLF 5 1.9 TDI 2008 GOD***

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 18:56 ,

golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 12:02 ,

VW GOLF 5 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 20:58 , ,

VW Golf 5 1.4 66kw 90ks

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 19:10 ,

VW Golf 4 1.9 66 kw zelo karton

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации