Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Lada

110 , 103
111 , 31
112 , 32
1200 , 8
2107 , 15
2110 , 7
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 294
Nova , 1
Samara , 100

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Lada | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 авг. 15:55 , ,

Prodavam Lada Niva 1.7 prv sopstvenik

2 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
29 јул. 08:23 ,

Lada 112 2003

650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 40 000 - 44 999
28 јул. 13:17 ,

Lada Samara 1998

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 14:31 , ,

Lada Samara 1998

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 60 000 - 64 999
20 јул. 16:58 , ,

Lada Niva

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 23:01 , ,

Lada avtomobil

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 12:43 Претпријатие , ,

Lada Niva 4X4

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 јул. 16:37 ,

Lada Niva

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
08 јул. 19:09 , ,

Lada Riva 2107

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 01:40 , ,

Lada 4x4 2014

4 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 јун. 19:27 , ,

Lada Riva 2107 od 2000

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун. 18:31 , ,

Oldtimer Lada 2101

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
28 јун. 08:27 ,

Lada 110

700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 02:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

4 500 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
26 јун. 21:04 ,

lada niva

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 20:30 , ,

Се продава

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 19:06 , ,

Продажба на автомобил

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
24 мај 22:07 ,

Lada 2105 ORIGINAL VIHIVLE

7 999 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
08 мај 18:34 ,

Lada 111 itno

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
08 мај 11:02 , ,

Se prodava LADA 111

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 55 000 - 59 999
19 апр. 14:41 ,

Lada 110 2001

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 08:17 , ,

Lada Niva 4x4

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 08:03 , ,

Lada Niva 1998 benzin i plin

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 12:20 , ,

Lada 2103 1.5 55kw prv sopstvenik

1 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 12:49 ,

Lada Niva 1.7

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
05 мар. 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
15 фев. 18:31 , ,

Lada Niva 4x4 1.7 servo

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
26 јан. 15:57 , ,

Lada Samara garazirana registrirana

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
26 дек. 18:08 , ,

Lada 2110 so 93.000km 2005

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
25 дек. 10:11 ,

Lada 112 benzin 2004

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
22 дек. 22:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 16:48 ,

Lada Niva 4x4 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
26 ноем. 09:32 , ,

Lada Niva 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
20 ноем. 11:23 , ,

Lada 110 1.5 benzin motor 2000 registrirana

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
10 ноем. 01:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
08 ноем. 19:16 ,

Lada Samara vo odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
01 ноем. 12:23 ,

Lada 110 benzin 2000

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
29 септ. 01:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

350 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 17:37 , ,

Продавам Лада 112 1,5 кубици

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 40 000 - 44 999
10 септ. 05:02 ,

Lada Samara 1996

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
09 септ. 18:29 ,

Lada Samara 1996

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
07 септ. 18:55 ,

Lada Niva 1.6 benzin 4x4 1991

1 100 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 10:00 , ,

Lada Samara 1300s

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
20 авг. 23:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 16:41 ,

Се продава Лада Караван

1 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Lada | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации