Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Lancia

Dedra , 17
Delta , 27
Kappa , 18
Lybra , 30
MUSA , 21
Phedra , 17
Thema , 5
Thesis , 9
Ypsilon , 68
Zeta , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Lancia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 јун. 13:12 Претпријатие ,

Lancia Thema 3.0 CRD 176kw 2014 Avtocentar

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 20:14 ,

Lancia Delta

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 16:22 ,

Lancia Lybra 1.8

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 мај 17:49 , ,

Lancia Lybra

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 08:38 ,

Lancia Delta 1.6

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:10 , ,

Hitno

650 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 мар. 11:29 , ,

Lancia Delta Full-2009/08 lux 6brzini Multijet

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 19:58 , ,

Lancia Ypsilon 2004

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
26 јан. 18:25 , ,

Lancia Ypsilon 2004

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 дек. 13:23 ,

Lancia Ypsilon 2006 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 22:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 21:33 , ,

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 08:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 21:02 ,

LANCIA MUSA PLATINIUM PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 22:30 ,

LANCIA MUSA 1.9 multijet PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 22:30 ,

LANCIA MUSA 1,9 MULTIJET PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 21:17 , ,

Hitno

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 11:44 ,

Se prodava

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 13:24 ,

Lancia Ypsilon 2006 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:11 , ,

LANCIA PHEDRA

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 11:41 ,

Lancia Delta vo odlicna sostojba 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 23:32 ,

Lancia Musa 1.3 automatic

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 17:23 ,

Lancia Ypsilon 40kw 1998 registriran

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 20:06 ,

Lancia Ypsilon dizel 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 14:44 ,

Lancia Delta 2,0 165ks perfektna

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 15:38 , ,

Lancia Kappa -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 18:57 ,

LANCIA YPSILON 1.3 MULITIJET 75HP-LUXURY PACKET-08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

Lancia Delta -17

55 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
16 септ. 00:38 , ,

Се продава Ланчија

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 19:11 , ,

Lancia Y 1.2L benzin plin

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 23:59 ,

Lancija musa

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 16:48 , ,

Lancia Musa

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 ЕУР

14 мај 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 08:03 , ,

Lancia Ypsilon

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 08:54 , ,

Lancia Ypsilon 1.3

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 13:49 , ,

LANCIA YPSILON -06

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 20:03 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 74KW UVOZ SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 14:43 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
17 дек. 00:36 , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:36 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:35 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 19:33 , ,

Lancia Kappa

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 12:34 Претпријатие , ,

Lancia Ypsilon 1.3 mjet 2005 Plac Dirala

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Lancia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации