Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Lexus

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Lexus | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus es 300h

19 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 13:48 Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus NX300H

36 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
25 авг. 23:46 Автомобили , Велес

Lexus RX450H

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг. 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus RX 450h

60 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун. 21:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus NX300H Luxury 2018 197ks

37 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
13 јун. 05:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

LEXUS IS300H 2014 (Прв сопственик)

20 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
11 јун. 08:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lexus CT 200h 1.8 hybrid 122ks automatic

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 17:56 Автомобили , Битола

LEXUS RX450h - ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

50 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 01:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

LEXUS NX 300h 2.5 S/W 5D LUXURY ATM

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
18 фев. 20:00 Автомобили , Велес

Lexus RX450h

53 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
18 дек. 06:31 Автомобили , Радовиш

Lexus RX

1 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
13 ноем. 18:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus RX 450h Kupen od Toyota 2014

33 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 11:51 Автомобили , Охрид

Lexus RX 300 2004

7 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
06 мај 10:00 Автомобили , Ресен

Lexus GS 300 itno

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 18:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus RX 400h

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
19 дек. 11:07 Автомобили , Штип

Lexus NX 300

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
30 ноем. 10:58 Автомобили , Гостивар

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 10:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS ES300h LUXURY PREMIUM

46 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
28 септ. 17:27 Автомобили , Делчево

Lexus IS220d luxury 2008

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 17:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus RX 300 2002 itno

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 21:37 Автомобили , Кочани

Lexus NX 300h Luxury

27 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
13 мај 14:25 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus GS 300 executive

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 21:25 Автомобили , Тетово

Lexus NX300h PRESIDENTIAL 4wd

34 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 01:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus GS 300 executive

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 19:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus is 220d 2009 edinstven vo mk

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 17:26 Автомобили , Скопjе , Илинден

Lexus is 220d 2009

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 23:37 Автомобили , Битола

Lexus RX400H

6 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 07:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus CT 200h

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 18:06 Автомобили , Скопjе , Аеродром

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 12:00 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
09 септ. 13:42 Автомобили , Гостивар

Leksus Is 220 dizel

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:50 Автомобили , Гостивар

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 10:33 Автомобили , Кавадарци

LEXUS IS 250

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus IS 250

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 авг. 12:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lexus rx300

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 15:40 Автомобили , Неготино

LEXUS IS 300h

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 20:26 Автомобили , Штип

LEXUS IS 220d NAJFULL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:20 Автомобили , Скопjе , Илинден

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lexus IS 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
13 дек. 09:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus RX 400 -08 3.3hibrid plin atest zamena

18 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
26 авг. 11:35 Автомобили , Струмица

Lexus RX 300

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 21:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lexus SC430

14 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 23:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus RX 350 SUV

19 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
03 јул. 14:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lexus RX350

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 12:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lexus IS 250

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 12:19 Автомобили , Струга

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 09:49 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
22 септ. 10:00 Автомобили , Струмица

LEXUS RX 300 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 10:08 Автомобили , Струмица

Lexus RX 400H HYBRID -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 21:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

The North Face i Vans DUKSERI Nabavni ceni

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Lexus | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации