Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 јун. 20:00 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 dizel 2000 god

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 01:00 Автомобили , Неготино

Itno se prodavas golf 4...

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
29 мар. 12:18 Автомобили , Неготино

GOLF V 1.9 TDI 4X4

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 16:01 Автомобили , Неготино

Renault Laguna 3

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 14:28 Автомобили , Неготино

Se prodava WW Golf 4

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:39 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 -03 1.6 plin benzin

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 20:15 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 103 KS 76KW

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 22:01 Автомобили , Неготино

VW GOLF 4

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 16:34 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.9 110ks

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 23:32 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.9 110ks

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 22:56 Автомобили , Неготино

VW GOLF 4 1.9 T.DI crveni 131 KS

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 18:22 Автомобили , Неготино

VW GOLF 6 TDT 2.0 110

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
05 септ. 12:55 Автомобили , Неготино

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 08:50 Автомобили , Неготино

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:44 Автомобили , Неготино

VW Golf 5 2.0tdi 140ks euro 4

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 19:05 Автомобили , Неготино

VW Golf -99

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 14:44 Автомобили , Неготино

VW Golf 3 -92

2 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 15:47 Автомобили , Неготино

VW GOLF 4 GTI -99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 01:09 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.9 tdi 110ks -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:37 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 -99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 10:19 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 -00

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
20 ноем. 17:33 Автомобили , Неготино

VW PASSAT -97 MOZE I ZAMENA ZA GOLF 4

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 19:50 Автомобили , Неготино

VW GOLF 4 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 4 golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации