Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Audi , 10
BMW , 6
Renault , 6
Citroën , 4
Jeep , 3
Peugeot , 3
Ford , 2
Daewoo , 1
Fiat , 1
Opel , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Zamena,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Zamena | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 септ. 10:59 ,

Prodavam xsara 1.9 d registrirana, moze zamena

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
06 јун. 11:31 Претпријатие ,

Peugeot 407 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 12:56 ,

Peugeot 407 2.0

1 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:01 ,

Renault Laguna 3

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 03:13 ,

Jeep Commander 4*4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 11:43 ,

Jeep Commander 4*4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 20:42 ,

CITROEN C4 1.4benzin i plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 20:22 ,

Citroen C4 1.4benzin/plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 20:59 ,

CITROEN C4

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 06:28 ,

Audi A6 3.0 240ks 2009 automatik

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 15:21 ,

BMW X5 3.0 d mozi zamena za solo kamijon

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
13 јун. 09:52 ,

BMW e46 320d ZAMENA

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 05:50 ,

Audi A6 3.0 Automatic

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:05 ,

Renault Megane 3

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 07:46 ,

Bmw 520

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
19 ноем. 16:45 ,

Audi A4

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 12:04 ,

JEEP COMMANDER

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 01:37 ,

Audi A2

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 06:54 ,

Yugo 55

350 ЕУР

Година: 1985
Километража: 85 000 - 89 999
23 апр. 21:44 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC MOZE ZAMENA

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:38 ,

Opel Astra

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 16:36 ,

Audi A4 sline

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
08 дек. 18:10 ,

VW Golf 6 2.0 highline

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 19:59 ,

AUDI A6 QUATTRO

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 13:29 ,

BMW 320ci zamena za Golf 5

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:01 ,

Renault 19 dizel 1.9

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
13 мај 07:51 ,

PEUGEOT 407

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 22:51 ,

Audi A4

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
19 јан. 22:47 ,

Mercedes E 200 Ekstra

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 13:17 ,

Golf4 1.4 benzin moze zamena

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 21:55 ,

Smart ForTwo 700T Moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
10 дек. 22:56 ,

VW GOLF 4 1.9 T.DI crveni 131 KS

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 17:10 ,

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 13:09 ,

Fiat Stilo moze zamena

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 01:58 ,

FORD FOCUS

2 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 22:01 ,

Mercedes C 180

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
03 фев. 08:18 ,

VW Golf 3

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 15:33 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 12:12 ,

Daewoo Racer

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 08:52 ,

AUDI A6 2.7 QVATTRO -09 S-LINE MOZE I ZAMENA

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 01:30 ,

Renault Megane 1.9dci zam za kola benzin plin -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 авг. 18:40 ,

VW PASSAT 19 TDI -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
07 јун. 16:27 ,

BMW 523i -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 12:57 ,

Skoda Forman -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
02 апр. 01:09 ,

VW Golf 4 1.9 tdi 110ks -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 13:05 ,

Renault Megane 1.4 turbo -09 MOZE I ZAMENA

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
14 фев. 16:42 ,

Mercedes 300 -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 15:59 ,

Audi A4 2.0 -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 00:32 ,

Audi A6 2.5 TDI -00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 јан. 14:59 ,

Renault Laguna -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Zamena | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • zamena во категорија Автомобили | BMW | 316 | 3-серии
  • zamena во категорија Автомобили | Jaguar
  • zamena во категорија Автомобили | Suzuki | Baleno
  • zamena во категорија Автомобили | Toyota | Corolla
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | 200
  • Zamena во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • Zamena во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Brera
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 220 | E-класа
  • zamena во категорија Автомобили | BMW | 318 | 3-серии

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации