Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Citroën , 22

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор citroen,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: citroen | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 окт. 00:52 ,

Citroen Xsara 1.9d registrirana moze zamena

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт. 15:36 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6Hdi 2005

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 окт. 06:07 ,

Prodavam

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 14:54 ,

citroen c4 1.2 120ks prv gazda ne uvezena reg do 5mes so zel

7 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 19:43 ,

citroen c4 1.2 120ks prv gazda ne uvezena

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 20:42 ,

CITROEN C4 1.4benzin i plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 20:22 ,

Citroen C4 1.4benzin/plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 20:59 ,

CITROEN C4

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 ноем. 23:47 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6HDI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 19:38 ,

Citroen C4

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 11:55 ,

Citroen C2 1.4HDI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 22:59 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi SUPER

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
12 дек. 08:44 ,

Citroen C4

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
27 септ. 23:16 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 23:59 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 11:30 ,

Citroen Berlingo 1.9d klima

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
15 јун. 15:08 ,

Citroen C3 -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:09 ,

Citroen C4 -06

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
18 мај 08:40 ,

Citroen C3 -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 03:35 ,

Citroen Berlingo HDI 90ks -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 19:27 ,

CITROEN C8 2.0 BENZIN -04

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 15:14 ,

Citroen C5 -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување citroen | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Citroen c3 во категорија Автомобили | Kia | Picanto
  • citroen c4 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C-класа
  • citroen c3 во категорија Автомобили | Audi
  • Citroen c3 во категорија Автомобили | Chevrolet | Spark
  • Citroen во категорија Автомобили | Hyundai | Tucson
  • Citroen c4 во категорија Работа
  • citroen c3 во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
  • Citroen во категорија Автомобили | Opel | Astra
  • citroen во категорија Автомобили | Toyota | Auris
  • citroen во категорија Автомобили | BMW | X6 | X-модели

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации