Македонски | Shqip | English |

opel zafira | Неготино | Возила | Автомобили

Opel , 4
25 јул. 09:04 ,

OPEL ZAFIRA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 21:45 ,

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 19:31 ,

Opel Zafira vo odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 12:44 ,

Opel Zafira -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Оштетени возила (за делови)
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили

Кон почеток