Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор passat,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: passat | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 20:18 Автомобили , Неготино

Passat 2000€

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 14:07 Претпријатие Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0 150ks Bluemotion

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 11:03 Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0 DSG

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 400 000 - 449 999
10 мар. 11:00 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9tdi

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
25 септ. 16:35 Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 09:19 Автомобили , Неготино

VW PASSAT ESTATE DSG 6SPEED AUTOMATIC

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 11:07 Автомобили , Неготино

VW Passat 4 motion

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 10:37 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9 TDI 110KS

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:34 Автомобили , Неготино

VW Passat

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 18:04 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 2.0 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 11:43 Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0 TDI DPF Highline

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 19:40 Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0 TDI

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 10:41 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9 110 ks Klimatronik top

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 11:57 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 1.9 TDI itno

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 11:37 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 19:19 Автомобили , Неготино

VW Passat itno

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 17:10 Автомобили , Неготино

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
27 фев. 18:23 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS KLIMATRONIK

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 19:00 Автомобили , Неготино

VW Passat comfortline

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
23 дек. 21:03 Автомобили , Неготино

VW Passat -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 21:14 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9 110 -97

2 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
22 окт. 18:57 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 1.6 plin -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 18:40 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 19 TDI -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 19:57 Автомобили , Неготино

VW Passat -82

Година: 1982
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 14:06 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 1.9TDI 131KS -02

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 12:31 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 2.0TDI 170HP HIGHLINE -12

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 15:43 Автомобили , Неготино

VW PASSAT 19TDI 90KS -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 17:33 Автомобили , Неготино

VW PASSAT -97 MOZE I ZAMENA ZA GOLF 4

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:35 Автомобили , Неготино

VW Passat 1.9tdi 131ks -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 02:54 Автомобили , Неготино

VW PASSAT -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување passat | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Passat passat Passat Passat Passat passat Passat PASSAT Passat passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации