Македонски | Shqip | English |

passat | Неготино | Возила | Автомобили

10 мар. 11:00 ,

VW Passat 1.9tdi

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
25 септ. 16:35 ,

VW Passat 2.0

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 09:19 ,

VW PASSAT ESTATE DSG 6SPEED AUTOMATIC

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 11:07 ,

VW Passat 4 motion

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 10:37 ,

VW Passat 1.9 TDI 110KS

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:34 ,

VW Passat

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 18:04 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 11:43 ,

VW Passat 2.0 TDI DPF Highline

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 19:40 ,

VW Passat 2.0 TDI

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 10:41 ,

VW Passat 1.9 110 ks Klimatronik top

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 11:57 ,

VW PASSAT 1.9 TDI itno

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 11:37 ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 19:19 ,

VW Passat itno

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 17:10 ,

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 11:32 ,

VW Passat 2.0 TDI

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 18:23 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS KLIMATRONIK

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 19:00 ,

VW Passat comfortline

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
23 дек. 21:03 ,

VW Passat -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 21:14 ,

VW Passat 1.9 110 -97

2 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
22 окт. 18:57 ,

VW PASSAT 1.6 plin -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 18:40 ,

VW PASSAT 19 TDI -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 19:57 ,

VW Passat -82

Година: 1982
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 14:06 ,

VW PASSAT 1.9TDI 131KS -02

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 12:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170HP HIGHLINE -12

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 15:43 ,

VW PASSAT 19TDI 90KS -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 17:33 ,

VW PASSAT -97 MOZE I ZAMENA ZA GOLF 4

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:35 ,

VW Passat 1.9tdi 131ks -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 02:54 ,

VW PASSAT -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999

  • Passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили
  • passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили
  • passat во категорија Автомобили
  • passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили
  • Passat во категорија Автомобили

Кон почеток