Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Nissan

100 NX , 1
350Z , 2
Almera , 57
Altima , 2
Juke , 37
Leaf , 2
Maxima , 2
Micra , 107
Murano , 12
Navara , 22
Note , 25
NP 300 , 1
NV200 , 2
Patrol , 10
Pixo , 5
Primastar , 1
Primera , 95
Pulsar , 1
Qashqai , 175
Qashqai+2 , 15
Sentra , 1
Serena , 2
Sunny , 46
Terrano , 59
Vanette , 6
X-Trail , 120

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Nissan | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 00:13
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava Nissan Micra-cena po dogovor

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 13:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2019 BIZNIS AVTO MIRO

16 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Juke 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

9 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano 6meseci garancija

9 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Juke 1.5dci AutoMilano

10 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:25 Автомобили , Прилеп

NISSAN JUKE 1.5DCI

9 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Продавам NISSAN QASHQAI (J10) 1.5 dCi 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2018 AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Qashqai 1.5 dci 2011 Avto M&S

8 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN QASHQAI 4X4 AUTOMATIC 1.7 DIZEL 150KS TEKNA 2020G

26 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 90 000 - 94 999
01 окт. 23:40 Претпријатие Автомобили , Битола

Nissan Micra 1.2 benzin 59kw model 2008 novo vozilo

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 18:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

Prodavam Nissan sunny za delovi

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 14:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

NISSAN X TRAIL 2.2 dci 4X4 136 ks 6 brzini 2005 god.

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 14:37 Автомобили , Штип

Nissan Terrano 2.7tdi Off road

7 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 10:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 14:29 Претпријатие Автомобили , Тетово

NISSAN MICRA 1.4 65kw Reg. 2006god. "AVTOCENTAR"

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 19:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Juke 1.5dci 2011

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 19:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Qashqai 1.5dci

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan e-NV200 Van 40Kwh

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
29 септ. 10:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan X Trail 1.6 Dci 130ks 2wdBusiness MT

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
28 септ. 16:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Note 1.5 dci

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 09:27 Претпријатие Автомобили , Кочани

Nissan Qashqai crossover 1.5ci 110hp

17 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
27 септ. 01:54 Автомобили , Кочани

Nissan Qasgai +2

10 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 01:36 Автомобили , Гостивар

Nissan Patron 2.7 dizel

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 12:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

NISSAN Leaf 40 kWh Tekna

24 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Онлајн
26 септ. 07:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

Nissan Qashqai 1.5dci facelift 2010 extra

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 22:55 Автомобили , Гостивар

Nissan

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 16:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Murano

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 10:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Note 2006 1.5DCI full oprema

3 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 00:13 Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava Nissan Micra-cena po dogovor

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 19:46 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Nissan Qashqai 1.5 dci 2009g

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 110ks facelift nov 2011 MT Auto

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 11:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks tekna nov 2009 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 11:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 септ. 18:16 Автомобили , Кавадарци

Se prodava Nissan micra registrirana do krajot na mesec Noem

90 000 МКД

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 10:47 Претпријатие Автомобили , Куманово

Nissan Juke 1.5dci

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 септ. 13:57 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Qashqai 1.6 benzin plin

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 12:52 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Nissan Qashqai 1.5dCi panorama koza registracija servis 2008

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 11:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN MICRA 1.0 NSPORT AUTOMATIC

18 600 ЕУР

Година: 2023
Километража: 10 000 - 14 999
15 септ. 13:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Note 1.5 dCi Acenta

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 03:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

NISSAN PRIMERA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
15 септ. 03:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Juke 1.5 dci

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 септ. 09:27 Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan X-Trail 1.6DCI 4WD

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
14 септ. 01:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Juke 1.5 dci

8 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 19:10 Автомобили , Битола

Nissan Primera

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Тетово

Nissan Primera 2.0 103kw benzin 2005 Avtocentar

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 21:49 Автомобили , Битола

Nissan Primera

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 10:57 Автомобили , Кавадарци

Se prodava!

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 11:59 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Nissan Qashqai 1.5DCI 81KW 2010

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
06 септ. 16:41 Автомобили , Прилеп

Se prodava Nissan Juke 2016

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Nissan | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации