Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Alfa Romeo , 35
Audi , 141
BMW , 158
Chevrolet , 23
Chrysler , 3
Citroën , 70
Dacia , 9
Daewoo , 24
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Fiat , 91
Ford , 127
Honda , 7
Hummer , 1
Hyundai , 37
Jaguar , 12
Jeep , 13
Kia , 21
Lada , 36
Lancia , 5
Land Rover , 17
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 20
MINI , 13
Nissan , 19
Opel , 215
Peugeot , 142
Piaggio , 1
Porsche , 8
Renault , 126
Rover , 10
Saab , 3
Seat , 31
Škoda , 18
Smart , 12
Ssangyong , 2
Suzuki , 16
Tata , 1
Toyota , 23
UAZ , 4
Volvo , 15
Yugo , 32
Zastava , 27

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 мај 09:48
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion

19 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 19:45
Линк
Автомобили , Охрид

Prodavam avtomobil Mercedes-Benz GL500

40 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 09:52
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

08 јун. 22:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12. MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 22:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 60 KS 113000 KM UVOZ GERMANY - 06.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
08 јун. 15:09 Автомобили , Охрид

Hyundai i20 prva boja ne od uvoz registrirano

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 15:09 Автомобили , Охрид

Peugeot 107 - Prva boja...Reg.cela god

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 15:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 207 1.4 90ks 153000km uvoz CH 2008 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 11:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Alfa Giuiletta 1.6 JTDM 105 ks led nova 13.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 11:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

Skoda Yeti 1.2 TSI 105ks style 173.000km 2012 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 09:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

SMART FOR FOUR 1.1 75 KS BENZ-PLIN UVOZ CH - 05.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
06 јун. 00:33 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 113000 KM LUX - 06.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 23:40
Линк
Автомобили , Охрид

Suzuki Grand Vitara

1 МКД

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 19:46 Автомобили , Охрид

BMW 318D

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:12
Линк
Автомобили , Охрид

Mercedes A 160

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 14:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

1 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 19:45 Автомобили , Охрид

Prodavam avtomobil Mercedes-Benz GL500

40 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 22:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 16:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Suzuki Jimny III 1.5 DDiS (86 ks) 4WD

9 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 530D 2011

18 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 10:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

11 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 10:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI BlueMotion

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition AUTOMATIC

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 10:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium

7 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Polo 1.6 TDI

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 10:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Note 1.5 dCi Acenta

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 10:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 10:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 10:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Innovation

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 09:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hunter Expedition + 4x4 Dark Blue Metalic

22 949 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
31 мај 09:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 5008 1.6 Hdi automatic 7 sedista

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 09:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 200 CDI BlueEfficiency Avantgarde

12 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 09:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 09:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.7 CDTI

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 09:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC 258 Hp 4matic

21 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 09:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion

19 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:47 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Elegance

8 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 15:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 2.0 TDI Business Line

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 11:15 Автомобили , Охрид

VW Golf 6 Plus 1.6tdi 105ks

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 14:21 Автомобили , Охрид

Volvo S40 1.9d 115k 85kw dobro socuvano i odrzano

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
27 мај 18:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX NAVI TV FEJS - 10..MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
27 мај 09:55 Автомобили , Охрид

RENTA CAR NAJPOVOLNO

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
25 мај 22:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6 D 110 KS SPORT FEJSLIFT - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 22:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO EVO 1.6 JTDM 120 KS KOZA UVOZ CH - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 14:37 Автомобили , Охрид

Ssangyong Kyron 2.0xdi 4x4 facelift neuvezen 2008

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 22:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:26 Автомобили , Охрид

BMW 5 F10 navi PDC 8G automatic xenon

16 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации