Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 130
Opel , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
Audi , 2
Ford , 1
Renault , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор BMW,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: BMW | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 дек. 08:01 Претпријатие ,

Peugeot 4007 2.2 HDI 4x4 navi koza xenon 2009 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 08:01 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 07:55 Претпријатие ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 NAVI KOZA XENON - 09.MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 07:51 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 19:57 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220d w213 195ks avantgarde sport 2017 MT Auto

36 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 16:42 Претпријатие ,

Mazda CX-7 2.2 D 175ks 4X4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:37 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:36 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 16:35 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:29 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:29 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TFSI 200ks navi avtomatik 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:26 Претпријатие ,

Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto

13 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 16:22 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:13 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:04 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:03 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 15:26 Претпријатие ,

Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 15:19 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 15:16 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 09:13 ,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 23:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 13:59 Претпријатие ,

BMW 1er 116d

10 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 13:52 Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 17:13 ,

BMW E46 1999

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
29 септ. 09:41 ,

BMW 118D FaceLift

6 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 15:18 Претпријатие ,

BMW 116D 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 20:30 ,

BMW X5 35d xDrive

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 02:35 ,

BMW 730

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
10 септ. 19:52 ,

BMW 320D

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 18:18 ,

BMW 320D za prodazba

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 20:03 ,

BMW 318i 2.0 Dizel

2 600 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:39 ,

Bmw 730 D

15 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:55 ,

BMW 320 E46 1999

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
02 јун. 21:45 ,

Bmw 330 Xdrive

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
02 апр. 15:58 ,

BMW F30 318d luxury line Xdrive

16 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
27 мар. 09:44 ,

BMW E60 550i

17 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 01:14 ,

BMW 530d e39 facelift 2001 common rail 193ks

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 ,

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 ,

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
01 фев. 15:42 ,

BMW 525d

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 08:26 ,

BMW X1 2.0d

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
23 дек. 02:37 ,

2008 BMW 330d

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 09:50 ,

VW POLO 1.2 TDI -13 NOV REGISTRIRAN SERVISNA

6 150 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 17:19 ,

BMW 525 e60

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 19:18 ,

Се продава BMW 525 d

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 ноем. 17:05 Претпријатие ,

BMW 520D Facelift

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 00:29 ,

Land Rover Frilender TD4

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување BMW | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

bmw Bmw Bmw Bmw BMW Bmw 530 BMW Bmw bmw BMW

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации