Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Lada , 23
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Lada niva,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Lada niva | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 дек. 15:02 ,

LADA NIVA

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
17 апр. 01:34 ,

Lada Niva itno

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
17 апр. 01:34 ,

Lada Niva itno

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
15 мар. 00:30 ,

se prodavat lada niva itno

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
08 мар. 14:51 ,

Ĺada Niva mozi i zamena

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
07 мар. 21:29 ,

Lada Niva 1.7

Година: 2003
Километража: 65 000 - 69 999
03 фев. 14:32 ,

Lada Niva moze i zamena

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
09 ноем. 13:41 ,

Lada Niva

2 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
01 ноем. 18:21 ,

Lada Niva itno pali vozi

2 001 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
11 окт. 20:52 ,

Lada Niva 6.5 mala potrosuvacka

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
07 окт. 13:43 ,

Lada Niva 1.7 itno

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
03 окт. 14:57 ,

Lada Niva 1.7

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
01 окт. 13:23 ,

Lada Niva 1.7 registrirana pali vozi

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
29 септ. 10:57 ,

Lada Niva 1.7 itno

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
26 септ. 09:44 ,

Lada Niva

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 11:35 ,

Lada Niva moze zamena

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
01 мај 20:55 ,

PEUGEOT 306 ITNO

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
28 апр. 20:10 ,

Lada Niva

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 11:14 ,

Lada Niva 1.7

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
10 апр. 10:41 ,

Lada Niva

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
19 фев. 02:27 ,

Lada Niva 1.7 mala potrosuvacka

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
19 фев. 02:26 ,

Lada Niva 1.7 mala potrosuvacka benzin 6.5

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
22 ноем. 11:34 ,

Lada Niva 1.7 i -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 02:38 ,

Lada Niva -09

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Lada niva | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации