Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Audi , 143
BMW , 10
Toyota , 7
Mazda , 6
Opel , 6
Seat , 5
Fiat , 4
Peugeot , 4
Nissan , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Citroën , 2
Hyundai , 1
Ford , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 мај 10:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:19
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:52
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 22:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 10:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 15:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 2.0 TDI Business Line

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 22:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6 D 110 KS SPORT FEJSLIFT - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 12:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Ceed 2.0crdi 140ks nov uvoz ch 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 11:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
18 мај 11:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 22:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA - 06.. MT AUTO

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 09:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
10 мај 09:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A3 2.0TDI 140ks 8V avtomatik 2XS-line koza 2007 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 10:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 80ks ecoflex cosmo 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 09:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon FR 2.0 TFSI 300ks edna vo MK nova MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 08:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz A 180 CDI 110ks elegance nov uvoz 2005 MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 18:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 16:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0tdi 170ks quattro avtomatic 2011 MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 16:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0 D 143 KS NAVI PDC LED XENON FULL - 12.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 150000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 16:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON DVD - 08.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

13 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 16:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 tdi 143ks 181000km unikat uvoz Ch 2009 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE LED NAVI XENON -12.MT Auto

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 16:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel CORSA 1.2 80ks 119000km facelift eu 5 2012 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 16:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA NAVIGACIA 4X4 - 09.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 15:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK FEJSLIFT - 09 ..MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 135000 KM HIGHLINE NAVI - 11..MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 15:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Passat 2.0 TDI 8V 140ks highline koza uvoz CH 2006

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 15:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118 D 143 KS FEJSLIFT UVOZ CH - 08..MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0 VCDI 150 KS NOVA UVOZ CH - 11 .. MT AUTO

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 6 2.2 D 125 KS exclusive model 11.MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 15:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 15:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS nov uvoz Germany 05.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105 KS stylance nov uvoz 08.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.2 80ks 112000km uvoz Germany 2010 MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 15:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 207 1.4 90ks 153000km uvoz CH 2008 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-Line koza led navi 09.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 15:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 nova 08 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 15:43 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70ks 116000km abarth look CH 2008 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 15:39 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 1.6 TDI highline navi unikat nov 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 15:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 86ks 150000km uvoz CH 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A5 2.7 TDI 300ks ABT S-Line LED avtomatik 2009 MT Auto

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 15:33 Претпријатие Автомобили , Охрид

Alfa Giuiletta 1.6 JTDM 105 ks led nova 13.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 15:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS fejslift euro5 14..MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Audi A4 во категорија Автомобили | Fiat | Punto Evo
  • Audi A4 во категорија Автомобили | Audi | 200
  • Audi a3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Caddy
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Peugeot | 3008
  • Audi во категорија Автомобили | Nissan | Terrano
  • audi во категорија Возила
  • Audi a4 во категорија Возила
  • Audi a4 во категорија Автомобили | Hyundai | Sonata
  • audi a6 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • audi a4 во категорија Автомобили | Yugo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации