Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Audi , 28
BMW , 26
Opel , 22
Peugeot , 13
Ford , 12
Renault , 12
Porsche , 9
Hyundai , 8
Citroën , 8
Fiat , 7
Lada , 4
Jeep , 4
MINI , 3
Seat , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Toyota , 2
Kia , 2
Škoda , 2
Jaguar , 2
Daewoo , 2
Lancia , 2
Nissan , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Zamena,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Zamena | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
26 јул. 13:12 ,

MINI COPER

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 21:26 ,

Skoda Superb 2.0 tdi 2015

13 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
22 мај 22:55 ,

Ford s max 2.0tdci

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 16:28 ,

Fiat Marea 1.9 Td

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 19:01 ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 23:19 ,

Mercedes ML 270

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:46 ,

OPEL VECTRA 1.8 TNG I MERCEDES C200 CDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 21:25 ,

Opel Corsa 1.0 2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
15 фев. 01:07 ,

Polo

Година: 2014
Километража: 5 000 - 9 999
01 фев. 15:42 ,

BMW 525d

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 13:49 ,

Mercedes-Benz C220-CDI originalni KM

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 18:26 ,

Golf 6

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
22 дек. 09:50 ,

VW POLO 1.2 TDI -13 NOV REGISTRIRAN SERVISNA

6 150 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
19 дек. 19:44 ,

Se Prodava Seat Ibiza 2009 reg cela god vo top sostojba...

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 дек. 18:51 ,

Prodavam renault megane 1.5 dci 106ks

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 23:40 ,

Se prodava golf4 cabriolet moze zamena so moja dop

1 400 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 10:22 ,

GOLF 4

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 00:06 ,

GOLF 6 TDI 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 авг. 15:36 ,

Mondeo 2.0 16v 136hp - 1995god NEUVEZUVANA

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 23:29 ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 00:08 ,

AUDI Q7

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 02:53 ,

Mercedes-Benz B200 CDI Sport

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 01:31 ,

Se prodava Q7

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 08:15 ,

Mercedes Benz Ml 320..2007god..ALEK

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 16:08 ,

Audi A6 Tdi 2500-kubici 150-konji

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4 full oprema

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
05 апр. 14:02 ,

BMW E36 318i

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
28 мар. 22:52 ,

Opel Vectra - 1.6 PLIN ( A TEST )

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 17:46 ,

Ford Focus 1.6hdi -06 ALEK PRODADENA

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 21:42 ,

Porsche Panamera 3.0 diesel

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 09:42 ,

Mercedes-Benz E 320cdi Avantgarde Distronic

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 06:54 ,

Hyundai Tucson -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
05 фев. 14:25 ,

Audi A6 -10 EURO5 Perfektna sostojba

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 09:00 ,

Renault Laguna -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
29 јан. 17:21 ,

Renault Scenic 1,5

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
13 јан. 06:13 ,

BMW 320d

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:32 ,

C3 -08 Benzin-Metan mozna zamena

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 јан. 12:50 ,

Porsche Cayenne moze i zamena

8 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 21:16 ,

Opel Astra GTC Cabrio 1.6 -06 PRODADENA

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 дек. 12:51 ,

Mercedes-Benz ML 270

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 19:51 ,

Audi A4 kako novo

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 18:43 ,

BMW 730d -09 Full oprena

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 14:34 ,

Citroen C3 moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 10:13 ,

Opel Astra 1.7cdti -06 ALEK PRODADENA

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Zamena | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • zamena во категорија Автомобили | Suzuki | Baleno
  • Zamena во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Brera
  • zamena во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 220 | E-класа
  • ZAMENA во категорија Автомобили | Rover | 75
  • zamena во категорија Автомобили | BMW | X5 | X-модели
  • ZAMENA во категорија Автомобили | Peugeot | 308
  • Zamena во категорија Автомобили | BMW | X1 | X-модели
  • zamena во категорија Автомобили | Ford | Ka
  • zamena во категорија Автомобили | Toyota | RAV 4
  • Zamena во категорија Автомобили | Audi | Q5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации