Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 128
Fiat , 3
Ford , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
MINI , 2
Opel , 2
Audi , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор bmw,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: bmw | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:13 ,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:27 Претпријатие ,

Bmw 320D 163ks nov uvoz 2006 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:24 Претпријатие ,

Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:16 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:14 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 15:36 ,

BMW 318i 2.0 Dizel

2 600 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 11:17 Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:39 ,

Bmw 730 D

15 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:55 ,

BMW 320 E46 1999

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
04 јун. 19:52 ,

BMW 118D FaceLift

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 21:45 ,

Bmw 330 Xdrive

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
02 апр. 15:58 ,

BMW F30 318d luxury line Xdrive

16 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
27 мар. 09:44 ,

BMW E60 550i

17 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 01:14 ,

BMW 530d e39 facelift 2001 common rail 193ks

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 ,

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
22 мар. 20:47 ,

BMW 530d e39 face-lift 2001 common rail 193ks

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
01 фев. 15:42 ,

BMW 525d

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 08:26 ,

BMW X1 2.0d

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
23 дек. 02:37 ,

2008 BMW 330d

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 09:50 ,

VW POLO 1.2 TDI -13 NOV REGISTRIRAN SERVISNA

6 150 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 17:19 ,

BMW 525 e60

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 19:18 ,

Се продава BMW 525 d

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 ноем. 17:05 Претпријатие ,

BMW 520D Facelift

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 00:29 ,

Land Rover Frilender TD4

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
21 авг. 00:29 ,

Land Rover Freelander 2.0 TD

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 авг. 16:03 ,

Land Rover Freelander

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 22:37 ,

BMW 320 XDrive

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
07 мај 20:19 ,

BMW 328ia benzin -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување bmw | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • bmw во категорија Моторцикли (над 50cc) | BMW
  • Bmw 320 во категорија Автомобили | BMW | 318 | 3-серии
  • bmw 530 во категорија Автомобили | Audi | A6
  • bmw во категорија Автомобили | Audi | A6
  • BMW во категорија Автомобили | Lamborghini
  • Bmw во категорија Автомобили | Suzuki
  • Bmw 320 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | А-класа
  • bmw во категорија Автомобили | Ford | Fiesta
  • Bmw во категорија Автомобили | Zastava | 101
  • bmw 530 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации