Македонски | Shqip | English |

fiat stilo | Охрид | Возила | Автомобили

Fiat , 6
22 ноем. 09:03 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 60 KS 148000 KM NOVA - 08.MT Autoo

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 10:02 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS 157000 KM - 06.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 ноем. 09:52 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS 177000 KM - 08.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 12:11 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 21:04 ,

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999

  • fiat stilo во категорија Автомобили
  • fiat stilo во категорија Автомобили
  • fiat stilo во категорија Автомобили
  • Fiat stilo во категорија Возила
  • Fiat stilo во категорија Автомобили
  • Fiat stilo во категорија Автомобили
  • Fiat stilo во категорија Возила
  • Fiat stilo во категорија Автомобили
  • Fiat stilo во категорија Автомобили

Кон почеток