Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 4
Mazda , 3
Audi , 3
Seat , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Daewoo , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:46 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 153000 KM NOV - 08 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 06:06 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 167000 KM NOV - 10. MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 05:54 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI -12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 05:34 Претпријатие ,

PEUGEOT 107 1.0 70 KS 101000 km AVTOMATIK - 08 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 05:26 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 145000 KM NOVA - 07 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 јун. 09:16 Претпријатие ,

AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300 KS AVTOMATIK- 09 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:09 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4 D 70 KS 89000 KM NOVA 2010 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
08 јун. 09:09 Претпријатие ,

Renault Clio 1.2 75 ks LUX OPREMA 2009 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:06 Претпријатие ,

Audi a4 20 tdi 145 ks 155000 km novo 2009 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d 177 ks koza X-drive NOV 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 09:05 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90 ks 155000km NOVA 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:48 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks highline navi full 2010 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 16:39 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks Highline novo 12 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:37 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 16:32 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 13:53 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.2 80 KS 109000 KM - 10..MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 13:50 Претпријатие ,

VW Golf Plus 1.9 tdi 105ks comfort 2007 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 19:03 ,

VW GOLF GL - MK3

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 19:01 ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 13:57 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 tdi

6 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 14:25 ,

Prodavam Golf 4 GTI / Продавам Голф 4 GTI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 23:47 ,

prodavba na golf 6 1.6 tdi 120 ks

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 23:27 ,

Prodazba na Golf 6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:26 ,

Golf 6

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
26 јан. 14:01 Претпријатие ,

Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 22:30 ,

Se prodava Golf 4 1.9 tdi

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 05:38 ,

071-803-009

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 19:49 ,

GOLF 7 2015 CUP EDITION

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 23:40 ,

Se prodava golf4 cabriolet moze zamena so moja dop

1 400 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 08:59 ,

VW Golf 6 2.0 maksimalno opremen

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
30 окт. 08:39 ,

VW Golf 3 -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 11:10 ,

VW GOLF 7 1.6TDI 2014GOD...ALEK.PRODADEN

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 10:22 ,

GOLF 4

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 19:18 ,

VW GOLF 5 -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:29 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 20:19 ,

VW Golf 5 , 1.9 TDI 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 00:06 ,

GOLF 6 TDI 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 19:30 ,

Se prodava Golf 4 Havarisan na Delovi

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 19:31 ,

VW Golf 5 1.4 16v plin benzin

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 23:32 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 10:07 , ,

VW Golf 5 19.td moze zamena za vlekac

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 11:26 ,

VW GOLF 5, 2.0 TDI 173KM 6 BIRZINA KOZNO -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf GOLF Golf Golf golf 7 Golf 7 Golf Golf 6 Golf Golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации