Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Opel , 4
BMW , 3
Fiat , 3
Audi , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Ford , 1
Jeep , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes e,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes e | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 04:30 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS KLIMATRONIK NOV - 06..MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 04:18 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS MULTIJET - 09.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI elegance itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 17:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 23:13 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 09:34 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 CDTI 95ks ecoflex 131000km 2012 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 окт. 09:34 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 09:28 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 09:27 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 09:26 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 70ks 107.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 09:25 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9 JTDm 120ks 153000km nov 2009 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 15:53 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт. 15:52 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 15:51 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 септ. 13:53 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI Avantgarde

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 13:23 ,

Restavriran Mercedes-Benz W110 1966

Година: 60-тите
Километража: 75 000 - 79 999
11 мај 16:27 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 23:19 ,

Mercedes ML 270

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 02:40 ,

Mercedes-Benz C 200 avangarde 100kw 136ks euro 5

9 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 20:19 ,

Mercedes-Benz E 350

19 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:16 ,

Mercedes-Benz C 180 class

1 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:46 ,

OPEL VECTRA 1.8 TNG I MERCEDES C200 CDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 13:49 ,

Mercedes-Benz C220-CDI originalni KM

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 02:09 ,

Mercedes A 140

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 18:20 ,

Prodajem moj star auto 22 godini Mercedes CLK

4 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 18:44 ,

mercedes -benz e 200 cdi

7 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 15:14 ,

Mercedes-Benz E270 Avantgarde

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 23:08 ,

Mercedes E 250

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 09:46 ,

MERCEDES A170 CDI ODLICEN !!!

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 20:04 ,

MERCEDES E200 EVO

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
13 јун. 02:53 ,

Mercedes-Benz B200 CDI Sport

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
31 мар. 10:58 ,

Mercedes C 200 CDI DPF AUTOMATIC

10 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 21:40 ,

Mercedes-Benz C200 kompressor

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 18:32 ,

Mercedes Benz E-320

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 фев. 09:42 ,

Mercedes-Benz E 320cdi Avantgarde Distronic

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 19:56 ,

Mercedes-Benz E 250

16 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 16:59 ,

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 02:21 ,

Mercedes-Benz E 220 D proizveden -95

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
08 ноем. 22:50 ,

Mercedes E 220 avangard

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:31 ,

Mercedes-Benz E 250 kolata e vo dobra sostojba

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 450 000 - 499 999
17 окт. 15:52 ,

Mercedes-Benz Viano 2.2 CDI 4Matic

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 17:25 ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
24 септ. 17:50 ,

Mercedes-Benz e290

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
18 јул. 21:53 ,

Mercedes-Benz C 180

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:02 ,

Mercedes W203 Avantgarde

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:11 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 01:08 ,

Mercedes-Benz ML 350 blutec

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 12:28 ,

Mercedes Benz ML320 4 Matic

13 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 19:20 ,

Mercedes-Benz E 220 Elegance CDI -04

8 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes e | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Mercedes E во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CE-класа
  • mercedes E во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 270 | E-класа
  • mercedes e220 во категорија Автомобили | BMW | 5-серии
  • mercedes e во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 220 | E-класа
  • Mercedes e во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | S-класа
  • Mercedes E 350 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | S 350 | S-класа
  • mercedes e220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 290 | E-класа
  • Mercedes e 220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 280 | E-класа
  • Mercedes e во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 280 | E-класа
  • mercedes e во категорија Автомобили | Nissan | 350Z

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации