Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:15 Претпријатие ,

Opel Astra gtc 1.4 benzin redizajn model 2008 perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 18:48 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 2012

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 15:57 ,

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
08 мај 11:01 ,

Opel Astra H GTC

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
13 апр. 19:06 ,

Opel Astra H 1.9 CDTI

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 16:35 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti facelift model 2010

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 06:09 ,

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 18:03 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 03:19 ,

Opel Astra 1994

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
19 септ. 10:59 ,

Kupuvam koli od 300 do 1800 evra PONUDETE - SO REALNI CENI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 авг. 19:12 ,

Opel astra GTC

10 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 22:21 ,

Opel Astra 1.6 benzin 1995

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
13 мај 23:54 ,

Opel Astra G dti 16v elegance 2003

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 05:34 ,

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 16:17 ,

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 15:04 ,

Opel Astra G 1.4 16v benzin i plin 1998

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 01:07 ,

Se prodava Opel astra

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 15:29 ,

Zamena moze

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
18 окт. 19:35 ,

Opel Astra 1.6 cdti

12 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 19:27 ,

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 19:19 ,

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 02:08 ,

Astra 1.7 izusi

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
17 јун. 02:08 ,

Astra 1.7 isuzi

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
17 јун. 01:47 ,

Astra1.7 isuzi motor

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
25 апр. 21:55 ,

OPEL ASTRA 1.9 GTC

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 22:00 ,

Opel Astra 1.7D -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан. 23:18 ,

Opel Astra 1.7TD

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
25 дек. 07:30 ,

OPEL ASTRA H 1.7

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 15:47 ,

Opel Astra CLASSIC 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 01:07 ,

OPEL ASTRA 1,7

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 02:14 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS COSMO

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 18:33 ,

Opel Astra 1.3 CDTI 66 kw

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 16:48 ,

OPEL ASTRA 1.3CDTI 66KW

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 15:55 ,

Opel Astra G 1.9

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 04:25 ,

Opel Astra -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
10 септ. 04:13 ,

Opel Astra f 1.7Disel Isuzu -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 02:28 ,

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 08:54 ,

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 09:04 ,

Opel Astra G

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 13:12 ,

Opel Astra 1.6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:21 ,

Opel Astra

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 17:02 ,

Opel Astra

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр. 19:39 ,

Opel Astra

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 авг. 21:51 ,

Opel Astra -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул. 02:27 ,

Opel Astra 1.4 benzin -00 godina

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
23 јун. 13:05 ,

Opel Astra GTC 1.7 ISUZU 74KW

4 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 15:15 ,

Opel Astra 1.4

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации