Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Opel Astra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Opel Astra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 20:22
Линк
, ,

Opel Astra dizel 2005 besprekorno socuvana

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:38 , ,

Opel Astra 1995

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:29 , ,

Opel Astra 2005

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:27
Линк
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:31 ,

Opel Astra GTC 1.9

3 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:00 , ,

Opel Astra 1995

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 16:07 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7cdti redizajn cosmo sedan novo vozilo

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 11:12 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Business Edition MT

12 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
25 мај 09:40 Претпријатие ,

Opel Astra 1.4 benzin 101ks 2010 perfektna

5 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 21:36 , ,

Opel Astra

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 09:57 , ,

Opel Astra G 2003 1.7 CDTI Euro 4 Karavan

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 20:22 , ,

Opel Astra dizel 2005 besprekorno socuvana

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:21 , ,

Opel Astra 1.4 16w

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 20:21 , ,

Opel Astra g 1.4 16v benzin 2000

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:54 , ,

OPEL ASTRA J. 1.3. CDTI 2010 G.

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 19:08 ,

Opel astra 1992 1.6 benzin 500e

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 13:32 , ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 110ks 2008 god

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 08:16 ,

Se prodava OPEL ASTRA

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 08:15 , ,

Opel Astra H 1.4 2005 benzin neuvezena 076 361 646

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 21:56 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 2010

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 09:27 , ,

Opel Astra J 1.7cdti 2010

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 19:41 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GODINA REGISTRIRANA

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:04 ,

Opel Astra H 1.7 ctdi - 2005 god

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:52 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7dti 2011 prv sopstvenik A.C. Avto Alex

6 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
18 мај 10:39 , ,

Opel Astra GTC panorama keyless

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:27 , ,

Opel Astra K 2016

12 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
16 мај 21:07 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 81kw 2016 kako nova

7 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 20:55 , ,

Opel Astra 1.6 atest plin full oprema klima prva boja

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 16:40 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 CDI eko

8 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 12:51 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2009 Avto M&S

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 08:01
Линк
,

Opel astra

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 10:05 , ,

Opel astra atestiran plin full oprema klima novi gumi

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
14 мај 09:15 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 DCI

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 12:55 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 12:50 , ,

Opel Astra GTC 1.9 Sport 174 HPS

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Opel Astra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации