Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 11:59 Претпријатие , ,

Opel Corsa Edition 1.4 90ks MT

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
15 мај 10:16 , ,

Opel corsa 1.2 twinport full oprema klima odlicna

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 20:42 , ,

Opel Corsa 1.2 twinport euro 4 2006 odlicna

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 апр. 20:20 , ,

Opel Corsa 1.2 twinport atest plin full oprema 2005

2 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 17:03 , ,

Opel Corsa benzin 2007

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 09:33 , ,

Opel Corsa sport opc 1.2 2010 euro 5 itno

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 21:41 , ,

Opel Corsa Sport opc 1.2 2010 euro 5

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 01:29 Претпријатие , ,

OPEL CORSA/PLIN A-TEST/REG.DO JANUARI 2022/SERVO

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 22:56 Претпријатие , ,

EXTRA OPEL CORSA 1.0/FULL OPREMA/REG. CELA GODINA

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
30 авг. 22:30 , ,

Opel Corsa C

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
29 авг. 21:29 , ,

Opel Corsa C

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 21:29 , ,

Opel Corsa C

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 14:21 , ,

Opel Corsa E 1.2 benzin 2015

6 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
10 јул. 22:12 , ,

Opel Corsa E 2015i

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
05 јул. 03:50 , ,

Se prodava opel corsa 1.3

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 22:49 , ,

Opel Corsa E 2015

7 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
03 мај 21:31 , ,

Opel Corsa D 1.4 (ComfortSport)

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 11:33 , ,

Opel Corsa D 1.4 ComfortSport

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 08:55 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.4 registrirana so atest plin

1 030 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 03:59 Претпријатие , ,

ODLICNA OPEL CORSA C 2006 REG.11/2021/ZIMSKI GUMI

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 дек. 01:21 , ,

Opel corsa

1 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 07:55 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC/FULL OPREMA/REGISTRIRANA

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 17:32 Претпријатие , ,

ODLICNA OPEL CORSA 1.4/SO OPREMA/REG.DO APRIL 2021

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 14:35 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.4 FULL OPREMA ZIMSKI GUMI REGISTRIRAN

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 20:09 , ,

Opel Corsa 1.2 Twinport 5-vrati *FULL*����

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 17:44 Претпријатие , ,

ODLICNA OPEL CORSA 1.0/REGISTRIRANA /ZIMSKI GUMI

999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 12:03 , ,

Delovi za Opel

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 12:29 Претпријатие , ,

EXTRA SOSTOJBA OPEL CORSA 1.4 REGISTRIRANA KLIMA

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 07:28 , ,

Opel corsa 1.4 twinport 2005 god

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 08:36 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.0 55KS REGISTRIRANA PLIN SO A-TEST

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 13:09 , ,

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.4 BENZIN

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
18 мај 11:21 , ,

Opel Corsa

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 03:50 , ,

Opel Corsa -05 od prv gazda prva boja

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 13:47 , ,

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 јан. 23:28 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 16:43 , ,

Opel Corsa 1.4 -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
23 дек. 18:08 , ,

Opel Corsa 1.3CDTI -09 ecoflex

2 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 дек. 07:46 , ,

Opel Corsa

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 00:10 , ,

Opel Corsa C -05

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации