Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:52 , ,

Opel Corsa 1.2 59kW 2008

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 00:17 , ,

opel corsa c 1.3 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 11:00 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin i plin 2016 ne uvezena

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
24 мај 23:07 , ,

Opel Corsa 1.3

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 17:10 , ,

Opel Corsa 1.3CDTI 90KS 6BRZINI 2007GOD

3 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 15:50 , ,

Opel Corsa C 1.0 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 12:23 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2004 automatik

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
21 мар. 23:05 , ,

Opel Corsa C 1.0 44kw

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 22:20 , ,

Opel Corsa 1.0 44kw itno

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 19:52 , ,

Opel Corsa C 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:31 , ,

Opel corsa c

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 10:40 , ,

Opel Corsa 1.3 tdci 2011 god!

2 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 15:48 , ,

Opel Corsa 1.7 dizel

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 15:32 , ,

Opel Corsa 2010

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
17 окт. 16:16 , ,

Opel Corsa 1999 dizel

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 18:29 , ,

Prodavam Opel Corsa 1.0 2008 god

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 20:07 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin plin 2003

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 17:40 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 16v klima kako nova

2 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 09:05 , ,

se prodava opel corsa 1.2 benzin plin

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 16:47 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 15:10 , ,

PRODAZBA NA AVTOMOBILI

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
30 апр. 10:08 , ,

opel corsa 1.3 cdti 2005 klima registrirana

1 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 17:58 , ,

Opel Corsa 1.2 Twinport

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 21:37 , ,

Opel Corsa 2005 itno

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 00:27 , ,

Opel Korsa B

400 МКД

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
10 фев. 20:24 , ,

Prodavam Opel Corsa C

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 јан. 12:51 , ,

Opel Corsa C Twinport

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации