Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Opel Meriva

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Opel Meriva | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:39 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:32 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:30 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 20:04 , ,

Opel Meriva 1.7CDTi 110hp 6 brzini 2012 fabrika

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 19:03 , ,

Opel Meriva 1.7 diesel 2004

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 14:37 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3CDTI 2012

5 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 21:16 , ,

Opel Meriva 1.7CDTI 110hp 6 BRZINI 2012g

6 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 10:23 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

2 300 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 19:02 , ,

Opel Meriva 1.7 CDTI 74kw 2004G. KLIMATRONIK

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
21 јул. 12:36 Претпријатие , ,

Opel Meriva 2010 redizajn 1.3cdti full oprema

3 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 10:56 ,

Cena po dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 00:15 ,

Opel Meriva 1.7CDTI 2005 eurokuka navi shiberi 2 board

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 16:13 , ,

Opel Meriva

7 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
06 јул. 12:30 , ,

Opel Meriva 1.7cdti

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 17:47 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
12 јун. 13:13 , ,

opel meriva 2250 price not fixed

2 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 12:42 ,

Opel Meriva 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
02 јун. 12:48 ,

Opel Meriva CD TI 2006

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 08:49 , ,

Opel Meriva B 1.3CDTI 70kw cisto nova 2013

5 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 18:48 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 02:01 ,

Opel Meriva 1.7 cdti POVOLNO

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 20:20 , ,

Se prodava Opel Meriva

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 21:41 , ,

Се продава Опел Мерива

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4gpl A.C. Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 20:12 ,

Opel Meriva 1.7cdti

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 08:06 ,

Се продава

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 апр. 19:15 , ,

Opel Meriva 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 12:00 ,

Opel Meriva 1.7 cdti

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 18:10 ,

Opel Meriva 1.7cdti 74kw 101ks odlicna

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 21:05 ,

Opel Meriva 2006 registrirana

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 08:29 ,

Opel Meriva B 2010 zamena za pomala so vasa doplata

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 23:04 ,

Opel Meriva 1.7 dizel 92kw 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:08 ,

Opel Meriva 1.6 benzin avtomatik top

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
14 фев. 14:40 ,

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2010

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 13:11 , ,

Opel Meriva 2010 benzin i plin

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
29 јан. 19:56 , ,

Crna Opel Meriva 2009

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 09:27 , ,

Opel Meriva 2007 vo odlicna sostojba

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:53 ,

Opel Meriva 2004 dizel 1.7cdti

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 12:54 , ,

Opel Meriva 1.8 125ks 2003 na Bugarski tablici

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 17:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
30 ноем. 12:38 ,

Opel Meriva 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 02:36 , ,

SE Prodava Oplel Meriva

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 00:45 , ,

Opel Meriva 2008

4 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Opel Meriva | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации