Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Opel - Продажба на opel автомобили во нова или користена состојба!

Adam , 4
Agila , 93
Antara , 187
Arena , 1
Ascona , 18
Astra , 3335
Calibra , 14
Campo , 4
Combo , 106
Corsa , 2271
Crossland , 2
Frontera , 101
GT , 4
Insignia , 226
Kadett , 89
Karl , 1
Meriva , 547
Mokka , 15
Monterey , 2
Movano , 5
Omega , 131
Rekord , 13
Senator , 1
Signum , 79
Sintra , 23
Tigra , 176
Vectra , 1258
Vivaro , 29
Zafira , 770

Нудите opel автомобил, или пак сакате да направите продажба на вашата opel corsa, opel astra, opel meriva, opel zafira, opel insignia, opel antara и на останатите модели, без притоа да се соочувате со никакви потешкотии?


Пазар3 нуди решение за вас, а тоа е преку објавување на оглас за продажба на некој од моделите на opel, или пак преку пребарување на огласи во кои продавачите нудат автомобили за продажба чиј бренд е токму Opel!

Вчера 12:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra gtc Cosmo oprema

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 15:26
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition AUTOMATIC

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 09:40
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Mokka 1.6 cdti 4×4

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 00:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

Se Prodava Opel Meriva 1.7CDTI Golf Opel Skoda

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:51 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:15 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:30 Автомобили , Кичево

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Antara 2.2CDTI 4X4 neuvezuvana 98 000km 2012

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL MERIVA 1.7 cdti 74 kw SO KLIMA REGISTRIRANA 2005 god.

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:33
Линк
Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Opel Corsa 2000

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:29
Линк
Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Opel Corsa 2000

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:06 Автомобили , Прилеп

Opel Astra H 1.7 CDTI

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:31 Автомобили , Кочани

Opel Astra gtc 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra gtc Cosmo oprema

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

OPEL CORSA E 1.3cdti ECOTEC FULL 2018

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Meriva 1.4 plin-benzin 2014 god

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Agila 1.2 63KW 08 Perfektna

3 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:47 Автомобили , Кочани

Opel Corsa

3 480 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.2 16v-01-Klima-Registrirana

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 22:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Insignia 2.0 Automatic

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 22:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Insignia 2.0cdti sw jimauto group

6 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 22:19 Претпријатие Автомобили , Гостивар

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

8 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 20:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам џип Opel Antara

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 19:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL ASTRA ECOFLEX 1.7CDTI 110HP 2012

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 19:29 Автомобили , Гостивар

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 19:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL.CORSA.1.4.BENZIN 90.KS.03.GOD.KLIMA.OD.CH.FULL

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:23 Автомобили , Тетово

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 септ. 16:25 Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.4 J - Prva boja .. Registrirana

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 13:10 Автомобили , Охрид , Дебарца

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 13:06 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Meriva 1.7Cdti

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 12:11 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 11:14
Линк
Автомобили , Велес

OPEL MERIVA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
25 септ. 11:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Се продава Опел Астра 1.7 дтци Х 2007

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 10:27 Автомобили , Скопjе , Бутел

Продавам Опел Вектра Б

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 02:30 Автомобили , Радовиш

Opel Astra dizel 2008

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 01:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra c2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
24 септ. 23:11 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 22:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ASTRA G CLASSIC OD AUTOMAKEDONIJA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
24 септ. 20:52 Автомобили , Прилеп

Се продава Астра

1 МКД

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 20:50 Автомобили , Охрид

Opel Mokka 1,7 CDTI EcoFlex

12 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
24 септ. 18:40 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.2, 100.000 km, 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
24 септ. 17:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Mokka 1.7CDTI 92kw navigacija koza SUV 4x4

11 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 14:56 Автомобили , Кичево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI CH REDIZAJN 09 GODINA

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 14:47 Автомобили , Скопjе , Илинден

Se prodava Opel Astra j sports tourer 1.7 cdti 2011 g.

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 13:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

Se prodava Astra Gtc

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 12:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. 2017god. "AVTOCENTAR"

8 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
24 септ. 12:04 Автомобили , Прилеп

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 10:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 benz plin Mobil Stef

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 10:29 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Astra 1.7 Sedan Isuzu motor

9 000 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 03:17 Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 18:11 Автомобили , Кичево

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
23 септ. 18:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 edition

9 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999

Дали сте знаеле: "opel", "opel corsa mk", "opel mk", "opel mk koristeni vozila" се најчестите огласи на кои што ќе можете да наидете во оваа категорија, а тоа е одличен показател за големата популарност на автомобилите на opel на нашиот сајт.


Зошто opel автомобилите се толку застапени на Пазар3?


Одлични модели - германскиот производител opel има модели кои што се достојни за било која категорија на возачи, почнувајќи од мали автомобили, SUV, седан, миниван и тн, а поради ова, постои фантастична понуда и побарувачка на нашиот сајт токму за овие автомобили.


Тука, Вие ќе можете да пронајдете или да направите продажба на автомобили од opel без никаков проблем, бидејќи интересот за opel corsa, opel astra, opel meriva, opel tigra, opel antara, opel zafira, opel insignia и на останатите модели е огромен!


Сигурност и доверливост - автомобилите на opel се далеку познати по нивните безбедносни системи, а тоа ги прави да бидат одличен избор за секој кој што би сакал да стане сопственик на возила кои ќе Ви гарантираат сигурност на патиштата.


Комфор и издржливост - дури иако сте поминале стотици илјади километри како сопственик на некој од моделите на opel, Вие нема ниту да почувствувате дека вашиот автомобил старее.


Ова е и сосема очекувано, бидејќи германските производители, вклучувајќи го и Opel се врвни мајстори во производство на автомобили.Како да објавите оглас за продажба на вашиот opel автомобил?


Пазар3 е одлично место за огласување, впрочем, луѓето обожуваат да објават оглас на најголемото огласувачко место во Македонија, а во тоа голем удел имаат и практичните алатки кои што се достапни на нашиот сајт.


Но, за да ја зголемите ефикасноста на огласите, потребно е да внимавате на следниве 3 работи:


Уредување - уредувањето на огласите треба секогаш да биде вашиот приоритет, бидејќи само оние огласи кои што имаат јасно дефиниран наслов - "prodavam opel", но, тоа не треба да значи дека вашиот целосен оглас треба да се состои само од "prodavam opel".


Наместо тоа, во главниот дел наведете за каков модел станува збор, цена, километража и сл карактеристики, и впишете го телефонскиот број во завршниот дел.


Фотографија - секогаш настојувајте да објавите фотографија од вашиот opel автомобил, но ова правило важи и за секаков вид на продажба, без разлика дали станува за автомобили, живеалишта, или пак за нешто што е поврзано со вашиот дом и семејство.


Зошто? Бидејќи огласите кои имаат слика се далеку поефикасни од оние кои немаат, а во ова бидете сигурни.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации