Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Opel mk - Погледнете ја најдобрата понуда на opel возила во Македонија!

Antara , 8
Astra , 81
Combo , 2
Corsa , 29
Crossland , 1
Frontera , 2
Insignia , 13
Kadett , 1
Meriva , 11
Mokka , 4
Omega , 2
Rekord , 1
Signum , 1
Vectra , 10
Zafira , 25

"opel mk" ова е една од фразите кои ги користите за да ја разгледате понудата на опел возила во Македонија, или пак, нудите opel автомобили за продажба на брз, лесен и ефикасен начин? Одлично!


Пазар3 е вистинското решение за вас, бидејќи тука ќе можете да продадете opel mk автомобили или пак да ги следите огласите во кои се нудат популарните модели на Opel - opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia и сл!

29 ноем. 14:26
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Mokka e Elegance 50KWh

38 900 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999

Вчера 12:38 Претпријатие Автомобили , Гостивар

Opel Mokka 1.4 turbo 6 brzini uvoz Svajcarija full

13 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 21:49 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTI 160ks Euro5 Cosmo 2011

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 20:23 Претпријатие Автомобили , Гостивар

OPEL MERIVA B 1.4 TURBO UVOZ OD SVAJCARIA

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 16:02 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008g Eco Flex odlicna

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 19:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Astra 1.4 benzin atest plin 2006

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 11:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa1.3 cdti 95ks Business Edition MT

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 13:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Astra 1.6cdti 110hp

12 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 19:10 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160ks 2011 COSMO TOUCHSCREEN 12"

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 19:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Astra 1.4 so atestiran plinksi ured 66kw

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 12:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT

11 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
30 ноем. 12:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Edition MT

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
29 ноем. 18:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Insignia 2.0 dizel 96kw avtomatik 2010

6 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 18:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Meriva 1.3CDTI 2012

5 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 14:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Mokka e Elegance 50KWh

38 900 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
25 ноем. 09:40 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel Astra J 1.3CDTI 2010 ecoflex odlicna

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 15:27 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Crossland x 1.6 cdti 100hp

15 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
17 ноем. 09:20 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel Insignia 2.0cdti 2011 cosmo navi

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
14 ноем. 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Antara 2.2Cdti 163hp

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 16:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel corsa 1.0 2004

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 04:49 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160ks 2013g COSMO JAHRE EURO5B

8 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 19:56 Автомобили , Велес

Opel Antara 2.0 2008 avtomatik

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:54 Автомобили , Берово

Opel

900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 15:35 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra 1.7cdti sport kopce

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 00:11 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Corsa 1.3 ecoflax 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 06:38 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Astra J 1.7 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 21:25 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Astra 1.7cdti 125ks 2011 cosmo navigacija bi-xenon

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 11:00 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Opel Combo 2012

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 14:40 Автомобили , Тетово

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.3 CDTI EcoFLEX

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 19:56 Автомобили , Тетово

Opel Omega V6 2,5 Full Oprema

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 12:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

PRODAVAM OPEL-ANTARA 09/2014 PRV SOPSTVENIK KUPENA VO MK

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
18 мај 14:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Corsa 1.2 benzin klima

2 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 15:34 Автомобили , Скопjе , Петровец

Se prodava Opel Zafira 2.0 Disel

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
04 мај 20:00 Автомобили , Делчево

Opel Astra H 2005 1.4 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 16:02 Автомобили , Ресен

Opel Astra G 1.7TD

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 17:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 Twinport

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Интересен податок: "opel mk", "opel corsa mk", "opel astra mk" спаѓаат во групата на најактуелни и омилени избори за пребарување на автомобили произведени од opel во оваа категорија на Пазар3!


Кои се причините за популарноста на "opel mk" на нашиот сајт?


Докажан бренд - Opel е еден од водечките лидери во автомобилската индустрија, а голем дел од возилата се употребувани од страна на илјадници возачи во Македонија.


Па, оттаму, не е ни чудно зошто "opel mk" често се користи за пребарување на огласи од страна на голем број на посетители на нашиот сајт.


Одлични модели - германкиот производител Opel е познат и по своите одлични модели како opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia, кои впрочем се и првиот избор на навтомобили на голем број на возачи.


За ваша среќа, на нашиот сајт, Вие ќе можете да ги пронајдете токму овие модели, или пак да објавите огласи за продажба на автомобили кои ќе допрат до огромен број на посетители.


Фантастични перформанси - брзината, издржливоста, комфорот и сигурноста која ја нудат возилата на Opel се можеби и најголемата причина поради кои луѓето користат клучни зборови како "opel mk" во насловите на огласите или пак во полето за пребарување.


Тоа е сосема нормално, бидејќи Вие ќе можете да поминете стотици илјади на километри без притоа да трошите залудно време во поправки, доколку, се разбира, се грижите за вашето возило.Како правилно да пребарувате или објавувате огласи?


Ако вашата цел е да пребарате огласи, тогаш, Пазар3 Ве советува да ја искористите функционалноста која што ја нуди полето за пребарување, а во него, впишете фрази кои директно или индиректно ја опишуваат вашата потреба - "opel mk", "opel avtomobili", "opel" и тн.


При притискање на копчето, нашиот систем ќе Ви прикаже персонализирана понуда на огласи кои во целост ги исполнуваат вашите критериуми.


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, потребно е да внимавате на:


Уредување на огласи - ова треба да биде секогаш вашиот фокус, бидејќи само добро уредените огласи ќе Ви овозможат брза продажба на вашите opel mk автомобили, но и на се останато - живеалишта, електроника, препарати за вашиот дом и семејство, и тн.


Правила за огласување - објавувањето на огласи кои во целост ги исполнуваат пропишаните правила за огласување на Пазар3, ќе Ви помогне да избегнете да бидете санкционирани од страна на администраторите на нашиот сајт.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации