Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Тетово

Agila , 1
Antara , 7
Ascona , 2
Astra , 165
Calibra , 1
Combo , 5
Corsa , 79
Frontera , 6
Insignia , 6
Kadett , 1
Meriva , 18
Movano , 1
Omega , 4
Rekord , 1
Signum , 5
Sintra , 2
Tigra , 14
Vectra , 45
Vivaro , 1
Zafira , 47

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:35 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.4 benzin 64kw 2012 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
08 авг. 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 авг. 10:47 Претпријатие ,

Opel Fronter Sport 2.0i 85kw 4x4 PLIN 92 Avtocentar

3 800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 15:54 ,

Opel

10 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
17 јул. 21:21 ,

opel zafira

3 555 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 21:21 ,

opel zafira

3 555 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 12:29 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti160ks 6 Brzini 2010

8 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 10:18 ,

Opel Astra 1.7 cdti

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 21:07 ,

Opel insignia 2010

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 00:16 ,

Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 12:42 ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 12:42 ,

Opel Meriva 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
07 јун. 17:09 ,

Opel Antara

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 11:57 ,

Opel Corsa E 1.3CDTi 2017

8 150 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra 1.8i

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 11:08 ,

Opel antara

6 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 17:24 ,

Opel Astra 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 23:44 ,

Opel Meriva itno

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
22 апр. 03:01 ,

Opel corsa D 1.3 2007

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 10:47 ,

Opel Insignia 1.6cdti 136hp

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 20:15 ,

Opel Corsa 1.0

1 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 18:25 ,

Opel Astra H 1.4

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:08 ,

Opel Astra h 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 мар. 10:30 Претпријатие ,

Opel Insgnia 2020

Година: 2020
Километража: 50 000 - 54 999
07 мар. 12:45 Претпријатие ,

Opel Corsa 2015

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
21 фев. 23:48 ,

Neuvezena Opel Zafira 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:08 ,

Opel Meriva 1.6 benzin avtomatik top

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
20 фев. 14:06 ,

Opel Vectra 2.0 benzin i plin 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 03:59 ,

Opel Corsa D 2008 benzin

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:45 ,

Opel Astra 1.3 CDI Eco Flex

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 09:10 ,

Opel Zafira 2007 dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:53 ,

Opel

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 17:14 ,

Opel Astra 1.4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 10:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 22:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 16:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 15:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 10:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 10:49 ,

Opel Corsa dizel 1.7

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 08:40 ,

Opel Astra 1.4 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 22:28 ,

opel zafira automat

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 16:55 ,

Opel Meriva 1.7cdti 2006

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 00:21 ,

Opel Vectra 1.9 CDti 2008/2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 02:31 ,

Shitet Vetura

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 01:29 ,

Opel Astra 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 септ. 20:44 ,

Opel Vectra A benzin-plin

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 18:44 ,

Opel ASTRA 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 12:37 ,

Opel Meriva Top Ponuda itno

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 14:40 ,

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.3 CDTI EcoFLEX

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации