Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Велес

Adam , 1
Agila , 2
Antara , 3
Astra , 71
Combo , 6
Corsa , 45
Frontera , 1
Insignia , 4
Kadett , 3
Karl , 1
Meriva , 12
Mokka , 2
Omega , 5
Signum , 4
Sintra , 1
Tigra , 4
Vectra , 27
Zafira , 16

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:03 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.3CDTI 2010 ecoflex odlicna

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг. 11:47 ,

Opel Corsa vo odlicna sostojba

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 16:04 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55kW

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 10:32 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008g Eco Flex odlicna

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 08:44 ,

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:49 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 15:46 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55 kw itno

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 18:48 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:56 ,

Opel Antara 2.0 2008 avtomatik

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 16:04 ,

Opel Astra H 1.7 ctdi - 2005 god

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:43 Претпријатие ,

Opel Vectra DT 1.9 A.C. Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4gpl A.C. Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 20:19 ,

Opel Astra 1.7 cdti perfektna

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 15:43 ,

Opel Karl 1.0 75ps automatic 25.000km

9 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 08:33 ,

Opel Astra 1.7 TD

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 17:48 ,

Opel Astra GTC

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 04:23 Претпријатие ,

Opel Agila benzin 2002

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
25 ноем. 12:18 ,

Opel Corsa C 1.2 twinport 2005

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 ноем. 07:34 ,

Opel Astra H 1.7

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
18 окт. 14:34 ,

Opel Corsa 1.4 2004

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
27 септ. 14:17 ,

Opel Insignia 2.0 cdti 2009

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 17:44 ,

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
24 јул. 18:18 ,

Opel Tigra 1.8 benzin 2007

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
08 јул. 08:14 Претпријатие ,

Opel Combo Van 2014

7 100 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун. 19:41 ,

Opel Zafira 2.0 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:16 ,

Opel Zafira 2.0 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 14:22 ,

Opel astra cdti 1.7

7 МКД

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
10 апр. 17:50 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55 kW

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:57 ,

Opel astra H

3 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 12:54 ,

Opel Insignia Grand Sport 2.0 Diesel 170Ks 2017

20 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
13 мар. 18:06 ,

VECTRA 2.0 16v benzin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
27 фев. 21:50 ,

Opel Zafira 2000

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 04:38 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 13:09 ,

Opel astra 1.7TD

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 17:43 ,

Opel Corsa

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 04:10 ,

Se prodava

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:36 ,

opel zafira i land rover

111 111 111 111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 20:36 ,

opel zafira

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 10:10 ,

Opel Astra

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 08:07 ,

Opel Astra

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 09:33 ,

Opel astra cdti 1.7

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 00:20 ,

Продавам

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 00:19 ,

Se prodava opel corsa1.2

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 00:15 ,

Se prodava opel corsa1.2

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 18:37 ,

Opel Mokaa X

18 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
04 авг. 20:39 ,

Opel Astra H 1.3 CDTI EASYTRONIC COSMO OPREMA

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:20 ,

Opel Mokka x

18 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
20 јул. 23:08 ,

Opel Astra G 1.7

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 20:29 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI 2005 FACELIFT

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации