Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Porsche

911 , 3
924 , 2
944 , 1
Boxster , 6
Cayenne , 131
Cayman , 1
Macan , 9
Panamera , 33

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Porsche | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 септ. 06:58
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

PORSCHE PANAMERA 3.0 dizel 250ks 2012

42 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:57
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

PORSCHE CAYENNE SPORT 3.0 Diesel PANORAMA FULL

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 01:20
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne Sport

33 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 14:33 Автомобили , Куманово

Porsche Cayenne Quattro 245ps 8 brzini 2012

31 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

PORSCHE CAYENNE SPORT 3.0 Diesel PANORAMA FULL

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:27 Претпријатие Автомобили , Кочани

Porsche Macan S 3.0tdi 260hp at7 4x4 automatic

61 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 01:20
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne Sport

33 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 12:59 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Cayenne turbo 500+ hp

13 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 17:59 Автомобили , Гостивар

SE PRODAVA

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 08:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava PORSCHE GAYENNE (PLATINIUM)

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 септ. 06:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

PORSCHE PANAMERA 3.0 dizel 250ks 2012

42 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 08:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne coupe 2020

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
13 септ. 04:13 Автомобили , Скопjе , Бутел

PORSCHE PANAMERA 3.0 dizel 250ks 2012

42 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 22:08 Автомобили , Скопjе , Чаир

Porsche Panamera 2014

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 19:18 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 2016 3.0 facelift

53 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 11:18 Автомобили , Виница

PORSCHE CAYENNE E-HYBRID 3.0 V6 462CV

22 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
24 авг. 09:14 Автомобили , Тетово , Теарце

Porsche Cayenne S 2003

10 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 22:05 Автомобили , Скопjе , Сарај

PORSCHE MacanS 2017

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 21:56 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

911 Gt3Rs

240 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: > 500 000
17 авг. 18:37 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 2016 Facelift 3.0

53 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 17:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne S coupe 2020

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
08 авг. 10:35 Претпријатие Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne 3.0 dizel individual uvoz od Svajcarija

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 20:07 Автомобили , Гостивар

PORSCHE CAYENNE KAKO NOVO!

69 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 75 000 - 79 999
18 јун. 15:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Porsche Panamera 4.8 4S PDK full

48 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 05:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Porsche Cayenne 3.0 d, 2013

33 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 07:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Се продава "Porsche Cayenne" 3.0 -245kw

36 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 23:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Porsche Panamera 2014

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
14 мај 12:36 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne S xenon leder automatik navi

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 21:24 Автомобили , Скопjе , Сарај

Porsche Macan S 3.0 siesel V6 2017

60 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 23:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 3.0 diesel 245ks avtomatik 8g sport

30 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 15:36 Претпријатие Автомобили , Велес

Porsche Cayenne S Diesel

65 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 09:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Macan 2019

49 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 09:13 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Macan S 2017

67 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
14 мар. 12:56 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 10:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Panamera 2015

55 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Macan S 3.0 diesel

58 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
12 фев. 17:22 Автомобили , Скопjе , Центар

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIZEL -SPORT PACK-

33 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 11:38 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne S

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 22:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche MacanS 3.0 V6 2017

60 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
15 јан. 21:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se Prodava Porsche Cayenne 2019 4s 441ps bi turbo

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
31 дек. 20:25 Автомобили , Скопjе , Сарај

PorscheMacan S 2017

60 000 МКД

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 17:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Panamera

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
13 ноем. 16:05 Автомобили , Штип

PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 KS

67 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
11 окт. 16:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Porsche Macan S 3.0 Disel V6 2017

60 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
08 окт. 17:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 2011/10 -Chromo model

29 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 08:15 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne

53 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 21:24 Автомобили , Скопjе , Центар

PORSCHE PANAMERA 2015

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 15:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Cayenne

31 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 08:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Porsche Cayenne

35 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 18:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Porsche Cayenne Sport

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 14:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PORSCHE CAYENNE SPORT

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 23:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Porche Cayenne Sport

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 21:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Porsche Cayenne Sport

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Porsche | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации