Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Прилеп

Audi , 42
BMW , 35
Chrysler , 2
Citroën , 12
Dacia , 1
Fiat , 16
Ford , 32
GMC , 1
Honda , 6
Hyundai , 9
Jaguar , 1
Kia , 3
Lada , 2
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 3
Nissan , 1
Opel , 25
Peugeot , 11
Renault , 17
Rover , 1
Seat , 3
Škoda , 1
Smart , 3
Toyota , 2
Volvo , 2
Yugo , 1
Zastava , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 авг. 09:11
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 19:23
Линк
, ,

Audi A6 guattro

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

06 авг. 09:11 , ,

AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 19:23 , ,

Audi A6 guattro

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 04:34 , ,

Se prodava Jugo 55

Година: 1993
Километража: 85 000 - 89 999
21 јул. 21:46 , ,

Vw Passat 1,9 TDI

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 01:41 , ,

Audi 1999 110

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
25 мар. 21:39 , ,

VW Golf 7 2.0tdi highline 4 Motion

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 15:04 , ,

Audi А4 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 16:17 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin 2002

11 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:56 , ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ks so novi gumi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 22:59 , ,

Audi A6 3.0tdi s-line

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 16:09 , ,

Ford Galaxy 1.9tdi

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
15 дек. 22:53 , ,

VW Passat 2.0tdi 8V 2006 uvoz ch

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 00:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 02:23 , ,

Zastava Skala 55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 18:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
28 ноем. 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
28 ноем. 19:32 , ,

BMW 530 dizel 2004

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 19:01 , ,

Mercedes-Benz C220 cdi moze zamena

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 16:49 , ,

Audi A4 2008

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 18:59 , ,

Peugeot 207 CC

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 18:59 , ,

Peugeot 307 cc 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 17:35 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 2003

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
08 окт. 10:53 , ,

Audi A3 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
10 септ. 20:22 , ,

Mercedes C200

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 18:47 , ,

Toyota Dizel so 7 sedista

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 22:12 , ,

GOLF 7 1.6 TDI R-LINE PANORAMA KROF

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
08 јул. 14:27 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 15:32 , ,

Mercedes e220

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
24 јун. 18:07 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 11:16 , ,

Renault Clio 1.5 DCI 2006 full registrirana

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:07 , ,

Golf 7 1.6 Top 2015

10 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
23 апр. 12:41 , ,

Toyota RAV 4 2006

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 06:42 , ,

AUDI A8

31 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 мар. 21:59 , ,

Golf 7

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 18:02 , ,

Sharan

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 16:01 , ,

Smart ForFour -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 фев. 13:11 , ,

VW Sharan -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 16:52 , ,

Vo Dobro sostojba e mnogu e sačuvan

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
20 јан. 23:13 , ,

se prodava

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
31 дек. 15:19 , ,

Se prodava

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 12:11 , ,

Golf 5 1.9

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 05:38 , ,

BMW

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
26 дек. 05:38 , ,

Se prodava BMW

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 19:09 , ,

Smart forfour 1.3

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
15 дек. 09:43 , ,

VW Golf 5 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 10:37 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -06 REGISTRIRANA

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 08:56 , ,

VW Touareg 3.0 tdi

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 02:09 , ,

BMW 330 -09

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации