Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Touran,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Touran | Сите | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јул. 16:38 ,

VW Touran 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 23:48 ,

VW Touran

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 22:42 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks 6 brzini UNIKAT AUTO

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 23:22 ,

VW Touran desen volan

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 19:44 ,

VW Touran 1.9 tdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 13:43 ,

VW Touran 1.9 odlicno socuvan

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
10 мај 12:50 ,

VW Touran 1.9

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 20:54 ,

VW Touran 1.9 full oprema servisirano

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 18:13 ,

VW Touran 1.9 tdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 17:02 ,

VW Touran

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 19:31 ,

VW Touran 1.9

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 21:25 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 TDI 140ks FULL UNIKAT AUTO -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 09:06 ,

Citoen Xsara Picasso 1,6 HDi 80 kw Exclusive

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 22:40 ,

VW TOURAN 1.9

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 20:36 ,

VW Touran 1.9 Tdi 6brzini 105ps

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Touran | Сите | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • touran in category Автомобили
  • touran in category Автомобили
  • touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • Touran in category Автомобили
  • touran in category Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации