Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Прилеп

Fiat , 95
Citroën , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јун. 07:18 ,

Fiat Punto 1.3 mjet dizel

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 00:19 ,

Fiat Punto

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
02 јул. 14:10 ,

Fiat Punto 1.3 multijet unikat

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
20 јун. 18:06 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO 07

2 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
18 јун. 00:15 ,

FIAT PUNTO 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 00:06 ,

Fiat punto

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 20:07 ,

FIAT PUNTO 1.3 JTD 70 KS -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 17:34 ,

Fiat Grande Punto 1.9 MultiJet,96kw- 130hp

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 21:18 ,

Fiat Punto 1.3 Mjet perfektno unikat

2 390 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 14:01 ,

FIAT GRANDE PUTO 1.4 BENZ MK REGISTR

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 17:32 ,

FIAT PUNTO 1.3mjet PERFEKTNO -08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 16:12 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 11:44 ,

Fiat Punto 1.7 d Citroen xantia 1.8I

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
17 дек. 21:58 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet PERFEKTNO

2 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 16:29 ,

Citroen C5 2.2Hdi Fiat Punto 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 14:09 ,

Fiat punto

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 11:51 ,

FIAT PUNTO 1.3multijet UNIKAT

2 290 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
05 јун. 17:55 , ,

Fiat Punto Grande

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 10:22 ,

Fiat Punto

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
13 фев. 17:45 ,

Fiat Punto 1.3 multi jet unikat

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 00:23 ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
26 јан. 16:30 ,

Fiat Punto

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
25 јан. 21:42 ,

Fiat Punto

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
20 јан. 20:11 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.4 16v Mspejs-FULL -UNIKAT AUTO-

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
03 дек. 22:16 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.3 Mjet FULL UNIKAT AUTO

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 08:14 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -05 GOD FUL OPREMA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 00:13 ,

Fiat Grande Punto

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 08:12 Претпријатие ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.3 Mjet FULL-UNIKAT AUTO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 16:00 ,

Fiat Punto vo odlicna sostojba

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 12:10 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET FUL OPREMA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 21:22 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET UNIKAT

2 590 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 08:54 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.3 Mjet FULL UNIKAT AUTO

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 19:32 ,

Fiat Punto 1.3M najdobrata kola so najdobra cena

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 16:07 ,

Fiat Grande Punto 1.9 M Jet

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 16:50 ,

Fiat Punto 1.3 Multijet -07 FABRIKA

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 12:19 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet UNIKAT -08

2 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 10:10 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 08:58 Претпријатие ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.4-BENZIN+PLIN FULL

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 19:47 ,

Fiat Punto

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
10 мар. 10:35 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN FUL OPREMA

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 18:35 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET PERFEKTNO

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 15:39 ,

FIAT PUNTO 1,2 NEUVEZUVANO

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 14:10 ,

Fiat Punto 1.3 multijet

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 08:32 ,

Fiat Punto 1.2 8v Registrirano prezacuvano

1 699 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
04 јан. 12:16 ,

FIAT PUNTO 1.1

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
11 дек. 17:29 Претпријатие ,

FIAT PUNTO1.2 BENZIN FUL OPREMA -05

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 23:00 , ,

Fiat Punto

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 19:21 ,

Fiat Punto

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 23:00 Претпријатие ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.3 MULTIJET KAKO NOVO

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации