Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 3,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 3 | Сите | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 ноем. 02:57 ,

Se prodava: Punto stile 1998god 1.7 t.d cena:1200

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 01:09 ,

VW Golf 3 i VW Golf Pasat odlicna ponuda

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 09:06 ,

VW Golf 3

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 18:21 ,

VW Golf 3 GTI

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
11 јан. 16:47 , ,

VW GOLF 3 TDI 1.9

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 18:32 , ,

Golf 3 1.9 TD

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 21:17 ,

VW Golf 3 cabrio

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 17:06 ,

VW Golf 3 ODLICEN

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
08 мар. 11:12 , ,

Volkswagen Golf 1.9tdi Highline

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 13:42 ,

VW Golf 3

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
18 јан. 18:51 ,

VW Golf 3 td

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
10 јан. 02:56 , ,

VW Golf 3 tdi

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 16:25 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
16 дек. 23:41 ,

VW GOLF VI 1,6 TDI Bluemotion 105 KS TRENDLINE

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 20:50 ,

VW Golf 3 TDI

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
07 септ. 19:21 ,

VW Golf 3 1.6

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 18:31 ,

VW Golf 1.9 td

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 14:16 ,

VW Golf 3

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 13:37 , ,

Mercedes C 220

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 11:03 ,

VW GOLF

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 19:40 ,

VW GOLF 3 1.6

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
31 јан. 12:57 ,

VW GOLF 1.9TDI KARAVAN EKSTRA SOCUVAN

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 19:13 , ,

VW Golf 3

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 14:12 , ,

VW GOLF 3 -97 ITNO

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
06 ноем. 13:30 , ,

Mitsubishi Galant -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 13:50 ,

VW GOLF -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 17:23 ,

VW GOLF 3 TDI 90KS REG SERVIS -97

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
23 јан. 15:26 ,

VW Golf 3 TDI 1.9 -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 15:52 ,

VW Golf 3 TDI -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 21:03 ,

VW Golf 3 tdi 66kw 90 ks -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:03 ,

VW Golf 3 tdi 66kw 90 ks -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 21:35 ,

VW Golf 3 tdi 66kw 90 ks -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 13:42 ,

VW GOLF3 1.9 TDI KARAVAN+KLIMA -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 23:34 ,

VW Golf 3 TDI -98

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 19:09 ,

VW Golf V -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 18:05 , ,

VW Golf 3 -97

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 15:04 ,

VW GOLF 3 -93 CELOSNA OPREMA ZA AVTO PERALNA

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 12:40 , ,

VW Golf 3 1.9 cl -95

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
18 фев. 13:16 ,

VW Golf 3 - 1.6 -95

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 15:20 ,

VW Golf 3 1.9 TDI 66 KW -97 zamena za VW Golf 4

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 17:15 ,

VW Golf 3 -93 mozi zamena za Lada Niva

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 3 | Сите | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 3 Golf 3 golf 3 Golf 3 Golf 3 golf 3 Golf 3 Golf 3 Golf 3 Golf 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации