Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Прилеп

Seat , 47

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Seat ibiza,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Seat ibiza | Сите | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 јул. 19:37 ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 so servisna kniska i full oprema

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 19:34 ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 so servisna kniska i full oprema

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 19:23 ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 full oprema servisna kniska

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 16:27 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 so servisna kniska

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 10:48 ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 servisna kniska

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 10:44 ,

Seat Ibiza 1.2tdi 75ks 2012

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
19 окт. 20:50 ,

Seat Ibiza - Povolno

600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 11:41 ,

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 21:52 ,

Seat Ibiza -06

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 13:24 ,

SEAT IBIZA dizel1.4 TDI perfektna

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг. 08:58 ,

Seat Ibiza 1.4 mpi

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
26 јул. 11:03 ,

SEAT IBIZA 1.2 benzin UNIKAT

2 050 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
31 окт. 13:15 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI PERFEKTNA

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 14:49 ,

Seat Ibiza 1.9 SDI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 10:03 ,

SEAT IBIZA 1.2 benzin EXTRA FULL

2 390 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
31 окт. 19:41 ,

SEAT IBIZA 1.2 extra

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
04 септ. 01:20 ,

SEAT IBIZA ZAMENA ZA POGOLEMA

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
01 септ. 19:20 ,

Seat Ibiza 1.9sdi

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 14:03 ,

Seat Ibiza 1.2 12V 75KS FANTAZIJA

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 11:50 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.2 I -03 FULL OPREMA

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 09:42 ,

Seat Ibiza 1.2

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 мар. 08:01 ,

SEAT IBIZA 1.4 16v full unikat

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 19:14 ,

SEAT IBIZA 1.4 -99

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 16:32 ,

Seat Ibiza -92

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
25 јун. 12:02 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -03 PRODADENO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 10:00 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.9TDI 131 KS -02 FULL OPREMA PRODADENO

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 13:00 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -03 FUL OPREMA PRODADENO

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 21:28 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 90ks EXTRA -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 21:45 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -03 FULL OPREMA PRODADENO

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 17:36 Претпријатие ,

Seat Ibiza Sport 1.4TDI 80ks -06

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 ноем. 09:22 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI 110 KS -00 FUL OPREMA PRODADENO

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 22:22 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI FULL -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 16:27 ,

Seat Ibiza 1.4TDI -04 Mk tabli zelen karton

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
06 мај 00:34 ,

Seat Ibiza 1.9 tdi -02

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
17 апр. 21:47 ,

Seat Ibiza -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 20:04 , ,

Seat Ibiza 1.9 TDI KLIMATRONIC -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 13:59 ,

Seat Ibiza TDI 2.Crveni 96.KW -03

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
04 фев. 11:38 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.9tdi 90ks - 00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Seat ibiza | Сите | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Seat ibiza во категорија Автомобили | MINI | Cooper
  • Seat Ibiza во категорија Автомобили | Suzuki | Swift
  • seat ibiza во категорија Автомобили | Seat | Cordoba
  • Seat ibiza во категорија Автомобили | Renault | Clio
  • Seat ibiza во категорија Автомобили | Ford | Focus
  • Seat ibiza во категорија Автомобили | Suzuki
  • Seat ibiza во категорија Автомобили | Audi | A3
  • Seat ibiza во категорија Автомобили | Audi | A4
  • seat ibiza во категорија Автомобили | Škoda | Fabia
  • seat ibiza во категорија Автомобили | Peugeot | 307

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации