Македонски | Shqip | English |

Vito | Прилеп | Возила | Автомобили

14 јан. 10:00 , ,

MERCEDES VITO 108cdi 133 000km edinstveno vo mk-00

4 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
08 јан. 18:49 , ,

MERCEDES VITO 109 CDI -06

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

  • Vito во категорија All Category
  • Vito во категорија Автомобили
  • Vito во категорија Автомобили
  • Vito во категорија Возила
  • vito во категорија Товарни и Влечни возила
  • vito во категорија Автомобили
  • Vito во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • vito во категорија Автомобили
  • Vito во категорија Возила
  • Vito во категорија Возила

Кон почеток