Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 4
Audi , 3
Citroën , 3
Renault , 3
BMW , 2
Mazda , 2
Peugeot , 2
Hyundai , 1
Rover , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор серво пумпа,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: серво пумпа | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 14:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai i10 1.1

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 авг. 00:06 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 2 2009 godina 1.4 dizel

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 17:16 Автомобили , Куманово

BMW F30 320d 184KS - Luxury pack

14 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 10:54 Автомобили , Радовиш

Rover 75

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 16:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW E46 320d

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 10:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Clio 1.9D prv sopstvenik

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 14:26 Автомобили , Демир Хисар

Opel Astra G 2.0dti

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 20:37 Автомобили , Куманово

Citroen C4 1.4 benzin plin top sostojba

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 21:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 406 2.0 HDI

1 600 ЕУР Намалена цена

06 јан. 11:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 147

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 14:57 Автомобили , Охрид

VW Passat Highline 1.9tdi 116ks -99 Climatronic

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 19:06 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA 1.4 TWINPORT -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 15:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -10

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 06:08 Автомобили , Струмица

VW Polo

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 20:36 Автомобили , Неготино

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 22:36 Автомобили , Виница

OPEL ASTRA 1.7CDTI ISUZI FULL OPREMA

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 22:27 Автомобили , Куманово

Citroen C5 2.2HDI Exlusive BG tabli

1 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 19:50 Автомобили , Куманово

Citroen C5 2.2HDI Exlusive BG tabli

1 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 10:32 Автомобили , Куманово

Renault Grand Scenic 1.9dci dinamique 88kw-05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 12:35 Автомобили , Велес

MAZDA 3 1.6HDI 108ks

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 16:14 Автомобили , Битола

AUDI A4 1.9 TDI 96KW VO PERFEKTNA SOSTOJBA -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 19:11 Автомобили , Скопjе , Центар

Peugeot 307 1.4HDI 70HP -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 13:40 Автомобили , Кочани

AUDI A6 S-line 2,5 TDI 180 KS -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 13:41 Автомобили , Прилеп

VW POLO 1.4 -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 04:05 Автомобили , Прилеп

VW POLO 1.4 -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 19:56 Автомобили , Валандово

VW Golf 4 FULL OPREMA -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 21:28 Автомобили , Куманово

Renault Megane 1.6 - 96

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 15:26 Автомобили , Кочани

SEAT CORDOBA 1,4 TDI -05 kupena od KA-DIS

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување серво пумпа | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации