Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 184
Audi , 147
Opel , 129
Hyundai , 103
Toyota , 100
Nissan , 99
Land Rover , 91
Kia , 81
Jeep , 66
Suzuki , 56
Chevrolet , 55
Mitsubishi , 54
Lada , 48
Fiat , 47
Renault , 44
Ssangyong , 43
Peugeot , 42
Ford , 41
Škoda , 33
Honda , 32
Subaru , 26
Mazda , 23
Citroën , 17
Seat , 13
Volvo , 13
Daihatsu , 10
UAZ , 9
Dacia , 6
Dodge , 6
Isuzu , 6
Porsche , 5
Jaguar , 4
Hummer , 3
MINI , 3
Chrysler , 2
Lancia , 2
Rover , 2
Daewoo , 1
KTM , 1
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4X4,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4X4 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:59
Линк
, ,

Škoda Octavia 2.0 TDI 184ks 4x4 DSG

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
25 мај 20:34
Линк
, ,

Audi A3 1.9tdi s-line facelift 2009 led + panorama

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:18
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 14:02
Линк
, ,

Ford Ranger Limited Edition 2.0 Bi-Turbo 4x4

36 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:59
Линк
, ,

Škoda Octavia 2.0 TDI 184ks 4x4 DSG

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:03 ,

Ford Kuga 2.0TDCi Titanium 4x4

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 4X4 2.0 DCI automatic neuvezen

11 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:22 Претпријатие ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 150kw 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:29 , ,

Subaru XV 147hp 4x4

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:05 , ,

Toyota Rav 4 2.0 dizel 115ks 2005 4x4 kako novo full

5 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 15:04 , ,

Toyota Yaris 2009 so klima registrirana redizajn

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
26 мај 14:52 , ,

Ford Focus dizel 66kw 2001 klima registriran

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 13:43
Линк
, ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 11:25 ,

Renault Koleos 2.0 dizel 4x4

6 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 00:04 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 20:34 , ,

Audi A3 1.9tdi s-line facelift 2009 led + panorama

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 17:07 Претпријатие ,

Land Rover Discovery 4

21 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 20:15 , ,

Toyota rav4, 2.2, 177 ks

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 19:26 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 TITANIUM NAVI SUV PERFEKTEN

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 12:13 Претпријатие ,

Mitsubishi Outlander 2.0D-DI 4X4 lock

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 09:12 Претпријатие ,

Nissan Pathfinder 2.5dci 171ks 4x4 2008

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4X4 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • 4x4 во категорија Возила
  • 4x4 во категорија Автомобили | Ssangyong | MUSSO
  • 4x4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • 4x4 во категорија Автомобили | Citroën | C-Crosser
  • 4x4 во категорија Автомобили | Nissan | Qashqai+2
  • 4x4 во категорија Автомобили | Subaru | Impreza
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | 320 | 3-серии
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | X6 | X-модели
  • 4x4 во категорија Автомобили | Suzuki | X-90
  • 4x4 во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации