Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 3581
Audi , 90
BMW , 83
Peugeot , 76
Ford , 64
Renault , 58
Citroën , 49
Fiat , 41
Seat , 40
Alfa Romeo , 25
Nissan , 19
Toyota , 18
Mazda , 17
Hyundai , 11
Škoda , 11
Kia , 10
Chevrolet , 8
Volvo , 5
Suzuki , 4
Honda , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Rover , 2
Yugo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ASTRA,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ASTRA | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 ноем. 11:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
30 септ. 22:09
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ASTRA 1.9 Diesel 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 05:29
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

14 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999

Денес 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.4 PLIN +BENZIN 2009 GOD KAKO NOVA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 12:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 12:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 12:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 08:59 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel astra G

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL.ASTRA.1.7.DIZEL.08 GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 05:29
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

14 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 18:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 16:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 14:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 11:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 full oprema fabrika

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 11:18 Автомобили , Скопjе , Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 11:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 10:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Open Astra 2005g 1.7cdti ful ooprema registrirana

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra sw 1.7cdti AutoMilano

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d 2.0 dizel full unikat 122ks Avto Niki

5 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 ноем. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS 6M/T BUSSINES 2019G

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
30 ноем. 15:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
30 ноем. 14:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 ноем. 14:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
30 ноем. 12:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
30 ноем. 12:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
30 ноем. 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
30 ноем. 11:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
30 ноем. 11:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110ks 2014g

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
30 ноем. 10:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 10:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 09:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 86KW NOVA

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
30 ноем. 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
29 ноем. 22:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

ASTRA J 1.7 CDTI 2011 GOD FUL OPREMA FABRIKA

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
29 ноем. 15:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

Otkup na motorni vozila

29 ноем. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
29 ноем. 14:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 508 1.6 HDI BUSINESS NOVA

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
29 ноем. 13:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
29 ноем. 13:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT 2.0TDI 103kw Trendline

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
29 ноем. 11:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 11:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 11:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ASTRA | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Astra ASTRA astra Astra astra J Astra astra Astra Astra Astra

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации