Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 16
Alpina , 5
Fiat , 5
Seat , 4
Rover , 3
Ford , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Alpina,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Alpina | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 апр. 00:59
Линк
,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999

09 апр. 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр. 16:54 , ,

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
08 апр. 23:38 ,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 10:59 , ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 00:59 ,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
25 јан. 22:16 , ,

VW Golf 5 GTI TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 21:28 ,

BMW 530 -05

7 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 15:30 ,

Bmw 530d m paket racen

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 22:34 ,

BMW 530d M paket

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 14:25 , ,

Range Rover Vogue 3.0 ITNO

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
15 јул. 22:57 ,

BMW 735 LI Benzin -03 272 hp Avtomatski menuvac

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 23:42 , ,

Range Rover Vogue 3.0

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
28 апр. 11:41 ,

Alpina

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
02 јан. 22:49 , ,

Alpina B4

1 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
05 дек. 12:15 ,

AUDI A4 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
18 септ. 22:06 , ,

BMW 320 E21 6 cilindra cupe

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
24 авг. 18:14 ,

BMW 745 Alpina mozna zamena

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 13:56 , ,

LAND ROVER 2.2TD4 4x4 HSE FULL OPREMA UVOZ OD CH

11 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 13:58 ,

Ford S-Max titanium Makedonski cena po dogovor

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 апр. 12:05 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 DI-D 95KS

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 10:19 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI sport lajn oprema reg cela god

4 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 10:17 , ,

Citroen C4 1.4 full oprema neuvezuvan

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 22:36 , ,

BMW 320

17 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 16:17 , ,

BMW 730 vo super sostojba moze i zamena

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 17:32 ,

BMW 530 D itno

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 11:41 , ,

BMW X5 4 6is ALPINA LPG Plin

9 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
13 септ. 01:01 , ,

Seat Ibiza kupena vo Kadis so ekstra oprema

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
28 авг. 13:11 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD 115KS FULL OPREMA

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 21:03 , ,

Peugeot 207cc

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
29 мар. 22:41 ,

BMW ALPINA B10 V8 4.6

11 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 10:43 ,

ALPINA B3 3.3

11 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 13:13 , ,

Seat Ibiza FR Cupra 1.9 tdi 131 hp -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 21:21 , ,

Fiat Punto 1.2 -02

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 12:46 , ,

Ford Escort -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
15 септ. 18:36 ,

Fiat Punto so zelen karton -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 10:27 ,

Fiat Doblo -06 75000km kako novo ekstra cena

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
07 фев. 17:50 , ,

VW Golf 3 GTI TDI 110KS -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 00:37 ,

Fiat Punto 1.9jtd extra -03

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
28 дек. 23:07 ,

SEAT CORDOBA KLIMA -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
15 дек. 16:14 , ,

Rover 75 2.0 CDT Club -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 11:36 , ,

Honda Civic 1.3 so atestiran plin -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 12:48 ,

BMW 323 CI CABRIO -01 MOZI I ZAMENA EKSTRA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 21:41 , ,

SEAT IBIZA 1.9 SDI -02

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
02 апр. 21:44 , ,

VW Passat 1.9 TDI highline -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 15:53 , ,

MERCEDES A 160 CDI -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев. 07:56 , ,

BMW 316 E36 -96 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 19:56 , ,

BMW Z3 M -02

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Alpina | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации