Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 86
Opel , 12
Peugeot , 12
Citroën , 9
Fiat , 9
Audi , 8
Ford , 4
Kia , 4
Renault , 4
Nissan , 3
Chevrolet , 2
Hyundai , 2
MINI , 2
Seat , 2
Lancia , 1
Mazda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор BMW 120,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: BMW 120 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 19:42 , ,

BMW 120 D

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 20:30 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6 TDI COMFORTLINE NOV -10..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 20:26 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6 TDI COMFORTLINE NOV -10..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 05:33 Претпријатие ,

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 22:11
Линк
, ,

BMW 120 d **M PAKET**

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 10:16 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 10:09 Претпријатие ,

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 10:08 Претпријатие ,

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
06 апр. 10:07 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 155000 KM 2010 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 10:07 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 10:06 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.1 75 KS 154000 KM 08 MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 10:05 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ 2008 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 10:05 Претпријатие ,

CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 111000 KM NOVA - 07.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 10:03 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS DSG NAVI NOV 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 10:03 Претпријатие ,

MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA 2007 MT AUTO

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 09:58 ,

BMW 320 D 120 KW 163 KS 2007 GODINA

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 09:46 Претпријатие ,

Nissan qashqai 1.5 dci 106 ks 153000 km - 08.mt auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 09:45 Претпријатие ,

Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten - 05.mt auto

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:45 Претпријатие ,

Audi a3 2.0 tdi 140 ks sportback - 06.mt auto

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:44 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS 4X4 NOV - 08..MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:43 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS PDC NOVA - 09..MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:43 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS KOZA PANORAMA - 08.MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:41 Претпријатие ,

KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:40 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 148000 KM NOVO - 10..MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 09:39 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:38 Претпријатие ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:35 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT - 07.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:33 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.2 80 KS 109000 KM - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 09:32 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:31 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 09:31 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:30 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT KOZA XENON PDC - 09.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 09:30 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 09:29 Претпријатие ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:27 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.2 70 KS BENZ-PLIN EURO-5 - 12..MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:27 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:25 Претпријатие ,

CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 09:24 Претпријатие ,

BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:24 Претпријатие ,

LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS EURO5 148000 KM- 10.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 09:24 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM -08.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 09:23 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување BMW 120 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации