Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 4
Peugeot , 3
Audi , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Opel , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Beetle , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Beetle | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 19:52 , ,

VW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90 KS REG 07 2021 SO KLIMA

1 699 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 11:54 Претпријатие , ,

VW New Beetle 1.9 TDI 105ks CABRIO -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 19:24 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 14:18 , ,

VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 12:11 ,

New Beetle “Buba”

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 09:18 Претпријатие ,

VOZILA SO NISKI CENI PRODAZBA OTKUP I ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:48 , ,

VW-BEETLE BUBA 1200

4 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
10 окт. 00:23 ,

VOLKSWAGEN NEW BEETLE

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
10 окт. 00:15 ,

CITROEN XSARA 1.9D

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 23:55 ,

MERCEDES BENZ E250 AVANTGARDE

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
25 авг. 23:21 , ,

продавам VW Beetle 1.9TDI 2000 год.

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 23:06 ,

VW Beetle Buba Benzin Kabrio

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 22:49 ,

new beetle 1.9 tdi pd

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 13:12 , ,

VW Beetle -98 1.9tdi

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 23:45 , ,

VW betle buba kafer 1303s Germanski

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
12 мар. 11:49 , ,

VW BEETLE 1.9 TDI -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 20:34 ,

New Beetle

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 17:30 ,

VW Beetle Buba Dizel

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 19:31 ,

VW NEW BEETLE 1.6TDI

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 дек. 10:35 , ,

VW BEETLE

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
17 ноем. 13:18 , ,

New Beetle -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 13:46 , ,

VW New Beetle 2.0 TNG Petrol

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 13:12 ,

VW Beetle Buba 1.9 TDI -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 11:24 , ,

VOLKSWAGEN BEETLE BUBA 1.9 TDI -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 16:15 ,

VW Volkswagen Beetle

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 15:20 ,

VW Radio NAVIGACIJA DVD Bluetooth USB GPS

280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 септ. 22:18 , ,

VW Beetle -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 авг. 14:03 ,

VW Beetle

3 690 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 11:57 ,

VW Beetle -99 reg 1.9.tdi top sostojba

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 13:12 ,

VW Beetle 2.0 benzin mozna zamena za motor

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 08:14 , ,

VW Beetle -15

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
11 мај 23:19 , ,

VW Buba beetle kafer pumpa za navodnuvanje

Година: 70-тите
Километража: 15 000 - 19 999
18 апр. 11:57 , ,

VW Beetle

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Beetle | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Beetle Beetle Beetle Beetle Beetle beetle Beetle Beetle Beetle BeetLe

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации