Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 320
Opel , 60
Audi , 52
Peugeot , 42
Ford , 29
Renault , 29
Citroën , 23
Seat , 19
Nissan , 11
Fiat , 11
Mazda , 10
MINI , 10
Toyota , 6
Suzuki , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Jeep , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Bmw 1,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Bmw 1 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 20:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:44
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 320 modern line automatic 2012

14 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 06:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 17:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF - JETTA - AUTOMATIC-HIGHLINE -DIZEL

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 14:04 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 14:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 14:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:18 Автомобили , Куманово

BMW X6 3 0 d M-Paket SWISS ������������

32 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 08:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
05 дек. 13:47 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW X1 2.0D 143KS XDIVE 4X4 NAVI XSENON 2017G X-LINE

20 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 03:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 320 modern line automatic 2012

14 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 06:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Bmw 320 d 98g reg so full oprema ODLICNO

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 20:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X1 1.6D 2019 x-line navi ptc alu novo

18 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 15:12 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 740 320KS X-DRIVE M-PAKET 2017G PRV SOPSTVENIK

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 11:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
28 ноем. 10:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 590 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 09:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X1 1.8d xDrive 4x4 X-LINE AUTOMATIC 2013

13 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 09:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X1 F48 1.8d sDrive FWD AUTOMATIC 2016

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 AUDI BMW GOLF

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 16:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118 d 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9tdi Avto Niki full perfekten 2006

4 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 22:53 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 15:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Otkup na avtomobili vo Skopje

18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 13:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 17:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RADIO SO NAVI, ANDROID (GOLF,POLO,TIGUAN,PASSAT,TOURAN,CC)

7 500 МКД

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 15:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 107 1.0 60 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 14:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 13:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper 1.6 benzin 85kw

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 12:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 6 2.2 D 125 KS EXCLUSIVE UNIKAT - 10..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 12:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 11:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
11 ноем. 11:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Bmw 1 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Bmw 118 bmw 1 Bmw 120 bmw 120 Bmw 1 Bmw 118 BMW 1 Bmw 1 bmw 120d Bmw 1

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации