Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 669
Audi , 28
Opel , 20
Peugeot , 15
Ford , 9
Nissan , 9
Seat , 8
Fiat , 7
Renault , 6
Toyota , 6
Citroën , 5
Hyundai , 4
Mazda , 4
Lancia , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Suzuki , 2
Honda , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Bmw x5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Bmw x5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 13:09
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X5 - xDrive ' 30d

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 03:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw x5 M50 Dxdrive 400 ks kupen Mkar inter guma

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X5 3.0 Sd(286Ps) Bi-Turbo "X-Drive"

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 xDrive30D 265hp automatic

73 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 08:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X5 3.0 Dizel vo odlicna sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 18:40 Претпријатие Автомобили , Прилеп

BMW X5

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
29 ноем. 08:09 Автомобили , Скопjе , Центар

PRODAVAM BMW X5 M50 400ks X-drive

90 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
28 ноем. 13:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X5 - xDrive ' 30d

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 08:42 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 sDrive25d 211hp automatic

39 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 09:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X5 xDrive 3.0d 258hp EXPERIENCE 2014

34 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 22:52 Автомобили , Куманово

Audi Q7 3.0 TDI 3xS-Line Quattro Panorama Full Oprema

25 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 11:17 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 Xdrive 35D model 2011 avtomatik novo vozilo

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 23:49
Link:
Автомобили , Куманово

Audi Q7 3.0 TDI 3xS-Line Quattro Panorama Full Oprema

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 10:41 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0XD

23 000 МКД

16 ноем. 22:03 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 3.5d facelift

18 000 МКД Price Reduced

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 08:44 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 xDrive 25D 2.0d 231 hp 4x4 automatic

40 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 ноем. 18:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW X5 E70 3.0d xDrive 173kW 236PS

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 09:14 Автомобили , Радовиш

Bmw 4.0 Facelift 306ks

17 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 11:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

PRODAVAM BMW X5

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 13:19 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW X5 M

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
09 окт. 18:49 Автомобили , Струга

Bmw X5

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 20:21 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 3.5D 258KS. TWINTURBO X-DRIVE 8G TRONIC MOZNA ZAMENA!

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 22:20 Автомобили , Куманово

Bmw x5 4x4 suv

4 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 16:38 Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 16:16 Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 20:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 4X4 3.0 DIZEL 258HP PREMIUM

39 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 22:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 2019 full oprema

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 20:45 Автомобили , Тетово

Bmw x5

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 16:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMX X5

46 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 22:09 Автомобили , Радовиш

BMW X5 4.0. 306ks

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 01:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 xDrive25d - 231ch xLine FULL PACK

56 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 75 000 - 79 999
02 авг. 13:44 Автомобили , Тетово , Желино

BMW X5

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 15:24 Автомобили , Струмица

BMW 730D F01 M SPORT PAKET

75 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 17:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X5 M50 D FULL OPREMA-16

51 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 17:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Bmw X5 3.5d x-drive 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 09:42 Автомобили , Крива Паланка

BMW X5 3.5 Twin Turbo xDrive

36 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 11:04 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW x5 3.0D

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 22:54 Автомобили , Тетово

BMW X5 2015

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 18:18 Претпријатие Автомобили , Радовиш

BMW X5 3.0 sd Xdrive

13 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
19 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
10 апр. 21:05 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 3.0d 245ks 2012 facelift

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Bmw x5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации