Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Citroën , 657
Opel , 80
Peugeot , 59
Audi , 50
BMW , 37
Ford , 34
Renault , 25
Seat , 21
Fiat , 20
Nissan , 15
Toyota , 12
Mazda , 8
Hyundai , 6
Škoda , 5
Honda , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Citroen c3,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Citroen c3 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 окт. 12:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.4 HDI - Facelift - 2008g.

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

11 850 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.5 HDI BIZNIS 2019 AVTO MIRO

16 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 102KS 2019 FEEL NOVO

8 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 08:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 12.GOD.AUTOMATIC.NEUVEZENO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68 KS.2011.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:21 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 1.4HDi 68ks 4L/100km klima 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 20:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Онлајн
Вчера 15:23 Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 12:30 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.4 HDI - Facelift - 2008g.

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI STYLE BUSINESS AVTO MIRO

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.6 HDi Selection

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:23 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 Aircross 1.5 Bluehdi 100ks 2020 navi

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
30 ноем. 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 ноем. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.2 PETROL82KS BI TONE 43.000KM

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
30 ноем. 12:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 10:40 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Arteon 2.0tdi 150ks 2020 dsg elegance full led Vip Auto

31 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
29 ноем. 20:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
29 ноем. 20:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 Aircross 1.5 Blue-HDI

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
29 ноем. 20:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 1.5 blue-HDI

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
29 ноем. 20:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 1.5 Blue-HDI

10 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
29 ноем. 15:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C3 1.6 E-HDI 93KS 2012G. "EXCLUSIVE"

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 07:31 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.4 16V BENZIN--PLIN--MODEL 2009--FACE LIFT!!!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
29 ноем. 00:34 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

13 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
29 ноем. 00:10 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-3 30 1.6 TDI 115 KS SPORTBACK S-TRONIC LED VIP AUTO

18 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
28 ноем. 17:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
28 ноем. 14:24 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 Bluehdi 100ks 2020 navi Aircross 1.5

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Citroen c3 1.4HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 15:58 Претпријатие Автомобили , Тетово

Citroen C3 1.4 HDi

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 ноем. 10:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 08:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROËN C3 1.4 HDI 68KS GOD -08 KLIMA NOVO FULL

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
27 ноем. 01:21 Автомобили , Куманово

Citroen c3

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:57 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 12:46 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.6BlueHdi 75ks 2019g Euro6 Navi

9 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
25 ноем. 18:14 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD 62KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 18:12 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 18:12 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Skoda Roomster 1.4 TDI 59KW 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 18:08 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 18:03 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Dacia Duster 1.5 DCI 81KW 2011 REGISTRIRAN

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 17:56 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Antara cosmo 2.0 CDTI 4x4 110KW 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 17:54 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Citroen c3 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации