Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 63
BMW , 6
Honda , 2
Opel , 2
Audi , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat 500 , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat 500 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:19
Линк
, ,

PRODAVAM FIAT 500 1.3 MULTIJET 2011 GOD UNİKAT

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:54
Линк
, ,

Fiat 500 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:43
Линк
, ,

Fiat 500 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 16:54 , ,

Fiat 500 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:43 , ,

Fiat 500 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:47 , ,

Fiat 500 C -15

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 13:19
Линк
, ,

PRODAVAM FIAT 500 1.3 MULTIJET 2011 GOD UNİKAT

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 11:38 , ,

FIAT 500 1.2 75ks BENZIN -17 NEUVEZUVANO

7 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
27 фев. 01:36 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.2 2009 GODINA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 20:27 , ,

Fiat 500 Rockstar 2020

12 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 22:51 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.3mg 09/08 BALKANAUTO KARS

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 00:12 ,

FİAT 500 ABARTH 695

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 04:39 ,

Fiat 500

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 22:36 ,

Fiat 500

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 15:25 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
02 фев. 08:31 , ,

Fiat 500 1.2 benzin -08 registrirana cela godina

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 19:24 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 09:18 Претпријатие ,

VOZILA SO NISKI CENI PRODAZBA OTKUP I ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 16:38 ,

FIAT 500

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
11 дек. 14:58 ,

Fiat Grande Punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 17:53 ,

Fiat grande punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 19:04 , ,

Se prodava FIAT 500

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 20:42 , ,

Fiat 500

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 15:19 , ,

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 12:13 Претпријатие ,

Fiat 500 Abarth 1.3 M-jet fULL -08

5 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 септ. 20:06 , ,

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 10:52 , ,

Fiat 500 Abarth 1.4 Turbo 220 hp

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 17:23 ,

Fiat Cinquecento

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
26 апр. 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 21:27 , ,

FIAT 500 / 1,3 JTD / 2008 godina

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 18:26 ,

Fiat 500 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 21:45 , ,

Fiat 500 c lounge

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
18 јан. 20:12 , ,

Fiat 500 1.4-16 v

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 11:44 ,

Fiat Punto 1.7 d Citroen xantia 1.8I

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
10 окт. 22:53 , ,

Fiat Bravo 1.9 Mjet 88 kw -07 EXTRA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 10:48 ,

Fiat Punto

1 299 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 18:31 , ,

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 14:05 ,

HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:23 , ,

Fiat 500

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Fiat 500 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации