Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Ford , 5175
Opel , 108
Audi , 80
Peugeot , 73
BMW , 56
Citroën , 38
Renault , 34
Seat , 24
Fiat , 23
Nissan , 20
Toyota , 19
Mazda , 11
Škoda , 10
Suzuki , 5
Kia , 5
Hyundai , 5
Volvo , 5
Honda , 4
Jeep , 2
UAZ , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Lada , 1
Pontiac , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 авг. 01:53
Линк
,

Ford Street KA Cabrio

2 180 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:34
Линк
,

Ford Focus 1.9 TDDI

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:06 ,

Ford Mondeo MK2 V6

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:49 ,

Ford Mondeo MK2 V6

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:47 ,

Ford Mondeo 05 2.0 130ks

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:26 ,

Ford Focus 2001 so vgraden plinski ured

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:13 , ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI team 160.000 km prv sopstvenik 2010

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:34 Претпријатие , ,

Ford Kuga 2.0 tdci 100kw

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 03:29 , ,

Ford Focus 1.8 tdci 2003

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:32 , ,

Kombi

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:12 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:33 , ,

Ford Focus RS MK3

36 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 14:25 Претпријатие ,

Ford tourneo 2.4

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:34 ,

Ford Focus 1.9 TDDI

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:14 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2009 Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:12 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci 90KS 2006 Avto M&S

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:10 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.8tdci 2007 Avto M&S

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:03 Претпријатие , ,

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:02 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 2.0 TDI comfort Avto Miro

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:25 Претпријатие , ,

Ford C-Max1.6 tdci titanium 2009. Avto Niki

4 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:21 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 dizel proizvedena 2011

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:44 , ,

Se prodava Ford Fiesta, 1.4tdci, 2006

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг. 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 00:38 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 17:05 , ,

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 09:48 , ,

SEAT MII (VW UP SKODA CITIGO)1.0 MPI 60KS BENZIN PLIN 2015G

5 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
13 авг. 09:46 , ,

Suzuki Swift 1.3 DDS 75KS style 2015 kupen od mk

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • ford fiesta во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 200 | C-класа
  • ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • ford focus во категорија Автомобили | Opel
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Ford | Ka
  • ford focus во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • Ford transit во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • ford во категорија Возила
  • Ford mondeo во категорија Автомобили | Ford | Kuga
  • ford fiesta во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | B-класа
  • ford transit во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации