Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Ford , 1018
Opel , 121
Peugeot , 71
Audi , 48
BMW , 41
Citroën , 25
Renault , 25
Fiat , 21
Seat , 19
Toyota , 15
Mazda , 6
Nissan , 6
Hyundai , 4
Škoda , 4
Honda , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Lexus , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford Fiesta , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford Fiesta | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 14:58
Linku:
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 08:50 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.3 BENZIN GOD - 07 KLIMA NOVO FULL

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:25 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 so Atestiran Plin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:27 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 ATEST PLIN 2011 GODINA

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:26 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2 ZETEC 2017 GODINA

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 20:23 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:04 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:09 , ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin Odlicna Sostojba Neuvezuvana

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:20 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:09 Претпријатие , ,

FORD C-MAX 1.8 16v 137000KM UNIKAT UVOZ GERMANIA

4 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:01 , ,

SE OTKUPUVAAT VOZILA PO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 12:41 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.3 44kw 129.000km. REG. 2000god. AVTOCENTAR

1 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:49 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2i 60kw AUTOBERN

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:41 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2i 60kw AUTOBERN

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:03 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:03 Претпријатие , ,

FORD FIESTA1.4 TDCI PERFEKTNA -07 FULL AVTO NIKI

2 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:00 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:00 Претпријатие , ,

BMW 320dizel.unikat.KLIMATRONIK.FULL.AVTO NIKI.

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:45 , ,

FIESTA 1.4 TDCI 2005 GOD FUL OPREMA OD MKD

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:05 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:05 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:04 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5DCI SERVINA KNISKA UNIKAT-10

4 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:59 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI 82KW UNIKAT UVOZ GERMANIA

4 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:58 Претпријатие , ,

FORD C-MAX 1.6 TDCI 90KS UNIKAT SERVISNI DOKUMENTI

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:58 Претпријатие , ,

TOYOTA YARIS 1.4 D-4D UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

3 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:25 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.3 PLINSKI URED SERVO REG DO NOEMVRI

690 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:03 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.3/PLINSKI URED/SERVO/REG.DO NOEMVRI ��

690 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 20:50 ,

CITROEN C4 1.6 E-HDI **EXCLUSIVE** -12

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 10:53 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw Titanium -09reg celangod

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 20:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 19:02 Претпријатие ,

FORD FIESTA VAN (TOVARNA) 1.4 TDCI 50 KW 2010 godina

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 18:51 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS 2017 LED NAVI PTC AUTO GRUP

10 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 18:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
02 мар. 17:16 Претпријатие , ,

GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 15:50 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 55KW -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 мар. 14:58
Linku:
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 14:33 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS SPORT SERVISNA KNISKA

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 12:54 Претпријатие , ,

PEUGEOT 207 1.4 SPORT 65KW NOVA UVOZ HOLANDIJA

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 11:37 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw SERVISNA KNISKA UVOZ GERMANIA

7 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 11:36 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 08:11 Претпријатие , ,

FORD FIESTA -15 NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 08:08 Претпријатие , ,

FORD FIESTA -15 NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
01 мар. 23:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 23:25 ,

Ford Fiesta 1.3 50kw 2005god Benzin/Plin

1 649 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Ford Fiesta | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации