Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Ford , 1018
Opel , 96
Peugeot , 52
Audi , 41
BMW , 35
Citroën , 21
Renault , 19
Seat , 14
Toyota , 11
Fiat , 9
Mazda , 7
Nissan , 7
Škoda , 4
Chevrolet , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Volvo , 2
Hyundai , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford fiesta,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford fiesta | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:07
Линк
, ,

Ford Fiesta 2016, Diesel, 1.5 L

9 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999

Денес 15:24 ,

Ford Fiesta 2017, Diesel, 1.5 L

9 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 15:07 , ,

Ford Fiesta 2016, Diesel, 1.5 L

9 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 09:06 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:08 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI /REDIZAJN

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 15:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:37 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 66kw full 2010 Avtocentar

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:36 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI 55kw 2011god. AVTOCENTAR

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 20:14 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 lpg klima jimauto group

4 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
17 септ. 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
16 септ. 21:39 , ,

Ford Fiesta 2012 dizel 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 19:20 , ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI econetic 2010

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
15 септ. 21:30 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 80 KS BENZ-PLIN 85000 KM - 12..MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
15 септ. 16:55 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 2009 dizel 1.4tdci full oprema

4 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 15:48 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.25 16V Z-tec redizajn 2007 143.000km

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 септ. 07:53 Претпријатие ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 Tdci 2009 A.C. Avto Alex

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 00:24 , ,

XL Rent a car Skopje, iznajmuvanje Ford Fiesta TNG

1 ЕУР / месечно

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 септ. 22:26 Претпријатие ,

Audi A6 2.0 tfsi na MK tabli 2010g,

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 16:30
Линк
,

Се продава Ford Fiesta во топ форма!

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 15:16 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
08 септ. 10:24 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009god Avto M&S

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 септ. 10:20 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 Benz/Plin 2010god Avto M&S

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 септ. 20:42 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 18:03 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 септ. 23:47 ,

Ford Fiesta 1.4 ates plin registrirana klima

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 14:48 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw 68ks model 2008 redizajn

3 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
02 септ. 16:50 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 септ. 09:25 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI full 2008 Avto Niki

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 16:02 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
31 авг. 16:01 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.2 85 KS 130000 KM TITANIUM - 10 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 14:33 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 TDCI 136 KS KOZA PDC 4X4 2010 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 12:57 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 tng klima Jimauto group

4 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 авг. 15:36 , ,

Ford Fiesta 1991

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
27 авг. 21:55 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 13:49 , ,

Ford fiesta titanium

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
14 авг. 21:40 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw

2 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 08:30 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51kw.2010 god

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford fiesta | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Dodge
  • ford fiesta во категорија Автомобили | Ford | Mondeo
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Kia | Picanto
  • ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | New Beetle
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Sharan
  • Ford Fiesta во категорија Автомобили | Honda
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Dacia
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Hyundai | i30
  • ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Ford Fiesta во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации