Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Ford , 155
Citroën , 2
Fiat , 2
Opel , 2
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford transit , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford transit | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:18
Линк
, ,

FORD TRANSIT CONNECT

10 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:11 , ,

Ford Transit

22 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Вчера 12:32 , ,

Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Doka Kombe Klima

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:52 , ,

FORD TRANZIT 2.2 DTDI AKTIV BUS -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 13:56 Претпријатие ,

FORD TRANZIT 2.4 TDCi 2010 година

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 11:31 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT COURIER 1.0 BENZIN 99KS VAN -16

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
15 фев. 18:24 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CUSTOM limited CH 2.2 tdci 125 ps

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 19:20 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT 2.4TDCI SO PRODOLZENA PRIKOLKA

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 09:09 , ,

FORD TRANSIT CONNECT

10 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
16 дек. 11:17 ,

Ford Transit 125 000km

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
05 ноем. 16:17 ,

FORD TRANSIT 2.0 TDDI

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
03 ноем. 10:42 , ,

Ford Transit vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 19:33 ,

Ford Transit

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 23:55 ,

Ford Transit

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 00:34 ,

Се продава Ford Transit 2.5 disel

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
27 авг. 13:45 , ,

Ford Transit -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 21:47 , ,

Ford Transit 2.2 81kw 2007god 8+1

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул. 15:53 ,

Ford transit 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 16:36 ,

Ford Transit

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:40 ,

Ford Transit

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 15:03 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CHASSIS NOV -19

22 797 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
07 јун. 03:46 , ,

Ford Transit Frigo

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 06:43 ,

Ford Transit

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 14:22 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CONNECT

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 21:36 , ,

Ford transit connect 1.8 tdci 2010god.ful oprema

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 18:37 , ,

Ford Transit 2.2 81kw -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 18:15 ,

Ford Transit 2.2 Dizel

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 16:03 ,

Ford Transit -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 17:23 ,

Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 01:07 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8DI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 12:49 ,

FORD TRANSIT -15 2.2DIZEL NOV UVOZ REG.MK CELA GOD

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
07 ноем. 15:58 , ,

Ford Transit

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 16:19 Претпријатие , ,

Ford Тransit dupli gumi

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 15:58 Претпријатие , ,

Ford transit 2.4

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
17 окт. 21:34 , ,

Ford Transit

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 19:06 , ,

Ford Transit 2.2 TDCI -10

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
29 септ. 03:10 ,

Ford Transit

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
26 септ. 13:46 ,

Ford Transit 120 CL TD

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 14:06 , ,

FORD TRANSIT

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 16:08 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TdCi-PIKAP TOVARNO

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 12:30 , ,

Ford Transit turneo 8+1

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 14:16 , ,

Ford Transit -03

Година: 2003
Километража: 450 000 - 499 999
14 јун. 14:11 ,

Ford Transit 2.0 -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 01:34 , ,

Ford Transit

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 22:10 , ,

Ford Transit

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 23:41 ,

Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 00:33 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIZEL

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Ford transit | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток