Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 8476
Opel , 208
BMW , 174
Audi , 172
Peugeot , 87
Ford , 87
Renault , 79
Citroën , 63
Seat , 59
Fiat , 57
Alfa Romeo , 32
Toyota , 23
Škoda , 21
Nissan , 20
Mazda , 17
Hyundai , 12
Chevrolet , 10
Dodge , 8
Kia , 7
Volvo , 6
Suzuki , 5
Smart , 5
Honda , 4
Yugo , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Daewoo , 3
Chrysler , 2
Dacia , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Lada , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
MG , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:36
Линк
Автомобили , Прилеп

Opel Insignia 2.0CDI automatic 160PS

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 12:44
Линк
Автомобили , Куманово

Vw Golf 6 1.2tsi 77kw Swiss 2012/11 Fabrika cuvan

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 22:02
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Se prodava Golf 4

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 21:50 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.6

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW GOLF 7 2.0 TDI 110KW(150KS) 2017GOD R-LINE TOP SOSTOJBA

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 81KW 110KS 2009 GODINA

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:11 Автомобили , Гостивар

Golf 4 110ks

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:09 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 7.5 GTD-184 ks-2017

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

GOLF 5 2008 1.9 TDI 6 BRZINI UNIKAT!!!!

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:29
Линк
Автомобили , Куманово

VW GOLF V 1.6 BENZIN������������UVOZ CH REG.MK STAKLO!!!

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:29 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 1.6 TNG /BENZIN FABRICKI PLIN ODLICEN PERFEKT AUTO

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9tdi Avto Niki full perfekten 2006

4 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4tdci 51kw perfektna

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 2016 Godina "PANORAMA KROV" ������

14 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 2008 1.6 HDI avtomatik crossover Avto Miro

11 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Qashqai 1.5dci 2017 Avto Miro

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.6tdi team 2010 Mobil Stef

7 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2019 AVTO MIRO

17 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW GOLF 6 2.0 TDI 10 GOD FULL

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD KUGA 2.0 TDCI 100KW TITANIUM NOVA

9 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 Blue-HDi Feel

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 03:57 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 1.6 75 kw 2008 Bifuel benzin-plin UNITED Maksauto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 03:56 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw MATCH cisto nov Maksauto M

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:54 Автомобили , Скопjе , Студеничани

GOLF 4 1.9Tdi

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Golf 6

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:36 Автомобили , Прилеп

Opel Insignia 2.0CDI automatic 160PS

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 22:37 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Golf 5 karavan 1.9tdi 105ks bluemotion unikat

5 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 20:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 20:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4tdci model 2008

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 20:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Astra 1.7cdti full oprema 2011

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 20:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 20:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks highline DSG menjac

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK AVTO MIRO

18 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 14:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda CR-V 2.2 CDTI 4x4 Elegance

9 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 14:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW GOLF IV 1.4 /PLIN A-TEST/FULL OPREMA/REGISTRIRAN

1 590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 14:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.5 HDI AVTOMATIK AVTO MIRO

16 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
26 септ. 13:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2019 BIZNIS AVTO MIRO

17 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 12:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
26 септ. 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.9TDI 105ks unikat uvoz Germanija

5 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 10:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d 2.0 dizel full unikat 122ks Avto Niki

5 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 10:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 10:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 10:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 7 Sportsvan 1.6tdi AutoMilano

13 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 09:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

18 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 09:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 4 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации